Sari la conținut
Forum Roportal
satanika

Carti de varsta mea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna

am 17 ani si as vrea sa-mi iau o carte mai de varsta mea , pana acum am citit romane de dragoste dar nu prea ma mai incanta am citit de curand jurnalu sexual al unei adolescente mi-a placut mult daca stiti si alte carti asemanatore si nu numai va rog sa-mi raspunde-ti multumesc mult

:x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica vrei sau nu vrei romane de dragoste?

 

Si o mica curiozitate... spui ca ai 17 ani. Atunci de ce scrie pe profilul tau ca ai 20?

Editat de Myzaree

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna

am 17 ani si as vrea sa-mi iau o carte mai de varsta mea , pana acum am citit romane de dragoste dar nu prea ma mai incanta ,am citit de curand jurnalul sexual al unei adolescente, mi-a placut mult .daca stiti si alte carti asemanatore si nu numai va rog sa-mi raspunde-ti(raspundeti). multumesc mult

:x

 

Eu as zice sa incepi cu Limba si literatura romana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va rog sa-mi raspunde-ti multumesc mult

Dragoste zici?

Incearca, de exemplu, Anna Karenina de Tolstoi sau Rosu si Negru de Stendhal.

 

A, ma scuzi. Acum am vazut ca tu cauti ceva cu si despre sex... si nicidecum dragoste "clasica".

Sandra Brown e bun? Atunci Nora Roberts, Julie Garwood, Jude Deveraux, Barbara Cartland.

Daca sunt prea "light" pentru tine citeste Susan Johnson sau Harold Robins - cel mai porcos scriitor intalnit vreodata de mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aha mersi mult si nu e vorba de sex dar m-am gandit ca e o carte pentru varsta mea ...in fine cat despre gramatica mea nu am scris aici ca sa ma corectati voi ,asa ca daca aveti sa-mi spuneti ceva faceti-o dar doar in legatura cu carti nu corectari si curiozitati multumesc mult

p.s rosu si negru am citit si da m-am saturat de romane de dragoste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incearca intunecare a lui petrescu ( cezar nu camil)

sau intre noapte si zi de y. sthal

 

 

sau panza de paianjen- a celei serghi

sau carti de papadat bengescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna

am 17 ani si as vrea sa-mi iau o carte mai de varsta mea , pana acum am citit romane de dragoste dar nu prea ma mai incanta am citit de curand jurnalu sexual al unei adolescente mi-a placut mult daca stiti si alte carti asemanatore si nu numai va rog sa-mi raspunde-ti multumesc mult

:x

carti de varsta ta? e absurd .. mai bn citesti ce carti iti place tie..ptr varsta ta ai deja romanele si nuvelele si schitele si ce mai e , care sunt pentru bac .

Editat de IuliachristaL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-ai pierdut cu totul. Vrei carti gen ”Jurnalul sexual al unei adolescente”, dar nu romane de dragoste. Carti despre sex fara dragoste, atunci?

Dar, presupunand ca iti inteleg cerinta, iti recomand cartile chick-lit(erau niste colectii, dar nu le stiu exact numele). Cred ca ti se potrivesc perfect.

Editat de Myzaree

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×