Sari la conținut
Forum Roportal
Ana_coman90

Oare m-am indragostit de persoana nepotrivita?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In urma cu vreo doua saptamani,mi-a fost dat sa cunosc un baiat pe nume Laurentiu.

Laurentiu are 23 de ani,eu am 18 ani.Sa va spun cum a inceput totul.Ma aflam intr-o statie de autobuz si la un momentdat a venit la mine un tip inalt,brunet,destul de bine facut,tip care mi-a spus ca sunt draguta si ar fi interesat de id-ul si nr meu de telefon.Seara am discutat pe mess.

Imi spunea ca in clipa de fatza este singur si ca isi doreste mult sa-si faca o noua iubita ,care sa-l insoteasca la antrenamente, (practica fotbalul)sa-l maseze atunci cand face febra musculara.Discutiile au continuat atat pe mess cat si la telefon.Printre altele mai spunea ca a suferit mult din dragoste si ca acum se combina cu o fata,dar nu o iubeste pana nu se culca cu ea,adica mai intai trebuie sa se culce cu o fata si apoi o iubeste

Sambata trecuta m-a invitat la discoteca.Eu l-am refuzat pentru ca nu ma simteam deloc bine,insa el nici nu a stat sa ma asculte,sa ma intrebe ce am,ce mi s-a intamplat,dimpotriva,s-a suparat si a spus ca asa vreau eu sa intemeiez o relatie,ca sunt indiferenta,ca nu prea imi pasa de el.

Cand vorbim la telefon,el vorbeste pe un ton rautacios cu mine.Se poarta de parca deja as fi gagica lui,desi eu nu i-am dat "acceptul" deocamdata.

Ce ma sfatuiti sa fac?

Ce parere aveti despre aceasta situatie?

Totusi imi place tipul;este frumos,stie sa se exprime bine,merge la facultate.Ce mi-as putea dori mai mult? :)

Pana la urma nu ar trebui apreciata si sinceritatea lui,pentru ca mi-a spus din prima ceea ce gandeste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pare un badaran laurentiu asta al tau ...si un "combinator" de prost gust ..scuza-mi sinceritatea :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si totusi de ce mi-a spus in fatza intentiile lui.De ce nu si l-ea tinut ascunse?!

dar de unde stii tu ca alea sunt cu adevarat intentiile lui ? poate vroia sa te impresioneze ..si a reusit

nu tot ce zboara se mananca

il cunosti doar de doua saptamani ... sau mai bine zis nu-l cunosti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si totusi de ce mi-a spus in fatza intentiile lui.De ce nu si l-ea tinut ascunse?!

 

Că-i mai gogoman! Şut şi... goooooool! Cam ăsta-i rezumatu' relaţiei voastre, omu-i direct că at

Editat de teasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu ti-am spus ce cred ...mi se pare o persoana de prost gust ..

daca vrei sa faci cum zice el ..bafta ..ce as putea eu sa-ti zic

tu stii cel mai bine ce vrei sa faci ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten de-al meu,mi-a spus ca acest Laurentiu m-a luat de fraiera si ca individul era prea sigur ca o sa-i cad in plasa si de aceea a avut curaj sa-si spuna intentiile.Probabil nici nu prea vrea sa piarda mult timp cu mine.De aceea se "grabeste".Este si aceasta o varianta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×