Sari la conținut
Forum Roportal
cocky12

Singuri in strainatate

Postări Recomandate

Anul trecut in iunie am plecat singura in strainatate desi stiam ca cineva ma asteapta acolo. Oricum de cand locuiesc in Grecia si ca doresc sa revin in tara, la fel de singura cum am ajuns aici ma duc, nu am de ce sa imi fie frica. Ca esti in grup sau singura si sa se intample ceva, poate sa fie oricand... dar cand e safe totul, nu ma ingrijorez deloc. e ok!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singur ce inseamna?

UNUL/UNA singura sau O PERECHE singura?

Ca pereche plecam singuri dintotdeauna in concediu, mai ales in afara tarii.

Singurele exceptii, cred ca au fost vreo 3, dar NUMAI pe week-end, cu perechi diferite si cu multe regrete ulterioare.

Pentru noi este cea mai buna solutie de concediu, fara a face compromisuri...

am plecat si singuri dar nu pe perioade mai mari de o saptamana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singuri plecam si noi, adica eu si iubi, cel mai bine e asa

ne-am invatat minte din anii anteriori cand plecam in grup, unii vroiau sa stea in camera, alti sa viziteze, lu altu ii era rau, trebuia sa stam unii dupa altii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol2:   

Cat de amuzante sint topicurile mai vechi de recitit.   Eroii clasei muncitoare comuniste fac pe ei la auzul cuvantului "strainatate" unde nu pot suna pilele sa n-aibe treaba pe unde se duc!!!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Soția lui Di Maria îl sperie pe Casemiro: „În Anglia, mâncarea e dezgustătoare, oamenii pot să te ucidă, iar femeile sunt ca porțelanul. Îmi venea să mă sinucid”

Wow!!!  Ce articol picat la fix in categoria asta, sotia unui fotbalist brazilian, ureste Anglia de frica sa nu fie ucisă, parca Brazilia este Raiul pe Pamant garantat cu viata eterna!!!

Am auzit despre mancarea britanica si europeana pe mexicani vorbind ca nu este comestibila ca nu contine ardei iute, care-i da GUST, insa ar vrea sa locuiasca acolo daca s-ar schimba oamenii dupa cum vor ei.  " Doamne da minte la cine n-are" please,  ca e rau sa nu judeci ce spui!!!

https://www.gsp.ro/international/campionate/sotia-lui-di-maria-il-sperie-pe-casemiro-672627.html?utm_source=playtech.ro&utm_medium=widget&utm_campaign=PlayTech-articol

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma suna cineva sa CONFIRM ca sint din Europa, ca in Italia daca te vede cu Adidasi ALBI ... te omoara!!!  stiind ca esti AMERICAN, ca alti barbati nu poarta de culoarea asta.

Am ramas fara raspuns dar si fara aer pentru o secunda ca n-as fi putut imagina asa ceva. 

De aceea va intreb ca sinteti mai aproape ca mine de Italia, daca circula asa un zvon undeva???   

Eu nu port tenisi cam niciodata, dar am mereu albi cu mine cand merg in Europa, ca-s mai frumosi parca decat de alte culori.   Cumpar mereu noi, la ultima calatorie in Romania le-am lasat in Hotel la Gheorgheni, dar m-am trezit cu o camerista la receptie unde plateam, cu toate alea uitate intr-o punga al hotelului.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×