Sari la conținut
Forum Roportal
ioanaTAggs XD

Poze

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

aici putem sa ne comparam desenele punand desenele aici si fiecare sa isi dea cu parerea...

 

desenul nr. 1:

 

KHAM97DN0V40VRO89FORZV8TV.jpg1QVRIAJBQ7SF63CDNAUIOUZTR.jpg6K1Z9DI4XENOQTY875NGG2SMK.jpgIAP8CQKQH1LVZAQBCQQANGZD0.jpg4629NO23HQPAP6ZZVY9LVB2W0.jpg

 

puteti pune si poze simple cum am pus eu cu miley... :)

 

XMOQKK6ECVN8PRMMQ9LKXYE6B.jpg2XQ4E5XWS2BZTA503K0DJ9H5C.jpgG8G3RAIQH1W3GT2LJVU8ROBH9.jpgFC99N4O52KYLK6E30PFVU1MZC.jpg6B5EK5KHBCYCLFJC2CIK4UUPE.jpgINXQBNOVPXETI36QXIBAY7PX5.jpg3AAX1JUP48VYX1LDD6HGXZG32.jpgHBBKA8WAFKI15FBEQWFRA8K4N.jpg3AFPWDUSZMIN9BRAX3YMLLQSR.jpgG70BZ75Z7SPGD6AARYXHA2L79.jpg

 

ETHRD7E6KDZF7J7NXCWKKNGED.jpgOARHXW2N31SGTCF9IN4RNX5RX.jpgH01M0I7OTUK725ZGKHOSRSGZF.jpgNK4NO3DE2VRDSFRG9OHE0PRMA.jpgABL6ZXNC3XPIYJJKQZWPJH73S.jpgMCKN8FKWIHWAP5YJR3UA0GTT6.jpgKYL8HTUDU6YAWJRBHZ2A2MC3S.jpgXDULM9I13I2PVKT8CUJ1Z60YP.jpg2OS81C93T3FW1AZSB01WLWJJS.jpg400TPX3BKNSN2V9501GYLJSV0.jpgGH22DU9DLKCTHQD210TVZ168E.jpg

 

HKIIQCTXD6W0000U30GJODITS.jpg9K5R084Z9OYV8A7BOPBZ0GOQH.jpg9I2DD8US12KYGDL26K4UBTA9Y.jpg4U59H9LPIMG0PJDE841YOEFPJ.jpgZJEX3Z5D9DTAWHDS5DR4CCWBI.jpgUUHPVFK7ZYVCDE7TQ8X3ESGG8.jpg

 

I love cats!

post-174823-1251188803_thumb.jpg

post-174823-1251189537_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

opsedato de miley !!!! si de hannahhh montana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu...

punem desenele de pe desenatori si pe forum le comparam...fiecare isi da cu parerea...

totusi cred ca ar fi mai bine sa se inchida tupicul...l-am facut deoarece am vazut ca nu prea avem subiecte de discutie si aici vom putea posta fieare desen nou si mereu vor fi alte pareri...si in fiecare zi vom avea altceva de discutat despre alt desen...

 

 

si:

in primul rand se scrie "obsedat-o"

in al doilea rand nu sunt obsedata...doar ca am vazut ca pot sa pun mai multe poze deodata cu ajutorul site-ului gapo...eu aveam poze acolo doar cu hannah si miley si nu am mai pus si altele in plus...

imi place de miley cum canta dar NU SUNT OBSEDATA DE EA!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in ultimul rand, nu se scrie obsedat-o!!!!

 

nici mamic-o, iubit-o, egoist-ule, domn-ule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu...

punem desenele de pe desenatori si pe forum le comparam...fiecare isi da cu parerea...

totusi cred ca ar fi mai bine sa se inchida tupicul...l-am facut deoarece am vazut ca nu prea avem subiecte de discutie si aici vom putea posta fieare desen nou si mereu vor fi alte pareri...si in fiecare zi vom avea altceva de discutat despre alt desen...

 

 

si:

in primul rand se scrie "obsedat-o"

in al doilea rand nu sunt obsedata...doar ca am vazut ca pot sa pun mai multe poze deodata cu ajutorul site-ului gapo...eu aveam poze acolo doar cu hannah si miley si nu am mai pus si altele in plus...

imi place de miley cum canta dar NU SUNT OBSEDATA DE EA!!!!

 

 

pisi.. te-as ruga sa nu-mi dai tu mie lectii de gramatica. scriu cum vreau. si daca ochisiorii tai draguti au observat, am scris inclinat ( italic pentru cunostintele tale generale). lucrul acesta indica faptul ca am scris intentionat asa. nu ca-s fi agramata, dar am impresia ca stiu mai multe decat tine. :x

 

in ultimul rand, nu se scrie obsedat-o!!!!

 

nici mamic-o, iubit-o, egoist-ule, domn-ule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

buna seara, doamn-o :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar n-am ras in seara asta :( :P :P

 

ia si de la mine o poza desi tot n-am inteles ce-ai vrut cu topicul asta :( :x :(

post-128368-1251405361_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uite:recunosc ca am gresit, si nu vreau sa ne certam...scuza-ma :x

 

si ce voiam sa spun cu topicul:( mai detaliat)

-deci,cand scriem un raspuns putem pune poze...si din galerie putem salva desenele...ei bine salvam desenele si le punem aici.

-dupa care ceilalti isi dau cu parerea:de exemplu: eu am pus un desen de-al meu...si ceilalti vin si isa dau cu parerea,dupa care pun si ei desene de la ei, si noi ne dam cu parerea despre fiecare desen...si de asta zic ca in fiecare zi vom avea un desen nou si alte pareri... totusi cred ca ar fi mai bine sa se inchida topicul...

post-174823-1251448253_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aaah....cred ca am inteles

Deci despre desenul tau: arata super, trandafirii parca sunt reali. Pisicul arata si el foarte bine printre flori. Din pacate cand imaginea este marita trandafirii nu arata prea bine. Deci in concluzie deseneul este bun :x .

post-221411-1251449988_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×