Sari la conținut
Forum Roportal
dark_light

[Adoptie] Ajutor Pisica Bucuresti

Postări Recomandate

Am gasit o pisicuta scumpa foc, jucausa, blanda si cuminte. Cred ca are vreo 3 luni. Am aflat ca a fost abandonata de cineva, aruncata pur si simplu pe strada. E pisica invatata in apartament si nu va rezista pe-afara, va sfarsi sub rotile masinilor sau in coltii cainilor.

Va rog din suflet, ajutati-ma sa-i gasesc o casa cat mai repede, caci n-am conditii s-o tin si fiecare zi e ca la ruleta ruseasca.

 

Este neagra cu cateva pete albe pe picioruse si pe piept. Are si "barbita"... O dulceata! Maine pun si poze.

 

Va rog mult, ajutati-ne !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu noutati: Tzitzi este evident invatata in casa. Azi-noapte am lasat-o in baie si a facut in cadita, la dus, in cel mai indepartat colt. N-a imprastiat nimic, a fost foarte cuminte, desi a fost intr-un loc total strain, incuiata in 2 metri patrati 12 ore.

 

Cand a auzit ca am venit, a inceput sa miaune ragusit si incet. Doamne, si ce bucurie si rasfat pe capul ei cand am deschis usa si-am lasat-o libera!!! Nu ma mai scapa din ochi, se tine scai de mine acum.

 

Banuiesc o incrucisare cu un caine. Nu de alta, dar merge la picior! :)

 

Acum doarme pe scaun langa mine. Cred ca viseaza la o casuta care s-o primeasca...

post-12546-1251188725_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...

mult succes iti doresc!

care succes i-l doresc si eu pisicii, pentru ca... era intr-un fel de curticica interioara a blocului, a gasit o gaura in perete, a ajuns in subsol si acolo a dat peste un nene care a aruncat-o in strada... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×