Sari la conținut
Forum Roportal
Athena

lucreaza cineva acasa ? pentru bani !

Postări Recomandate

:P Este cineva care lucreaza acasa ( si primeste si bani pt. asta ) ? La calculator sau la confectionat margele, plicuri, su altceva, dar acasa, si eventual si cu contract de munca. Rog tare mult raspunsuri.

MULTUMESC :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da.nu. ma rog, nu eu, dar am o prietena buna care lucreaza acasa pentru bani. face geci de iarna, haine care ii ies totodata si super faine. zici k sunt din magazine. :P :P ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot s-a deschis topicul acesta, mi-as dori si eu sa-mi spuna cineva daca stie o chestie de asta reala, de confectionat diverse lucruri acasa, orice pt. ca tot ce am gasit pana acum au fost smecherii sa le trimiti ceva bani si apoi trebuia de fapt sa vinzi anumite chestii. daca stiti, daca nu..a.sta e:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tot s-a deschis topicul acesta, mi-as dori si eu sa-mi spuna cineva daca stie o chestie de asta reala, de confectionat diverse lucruri acasa, orice pt. ca tot ce am gasit pana acum au fost smecherii sa le trimiti ceva bani si apoi trebuia de fapt sa vinzi anumite chestii. daca stiti, daca nu..a.sta e:)

Ce-ai zice daca: te-ai gandi la ceva ce ai putea face tu ,un lucru util de care sa aiba nevoie cineva(de ce nu toata lumea?)si sa nu mai depinzi de altul.Inceputul e greu,crede-ma!Si satisfactia e pe masura!

 

Este cineva care lucreaza acasa ( si primeste si bani pt. asta ) ? La calculator sau la confectionat margele, plicuri, su altceva, dar acasa, si eventual si cu contract de munca. Rog tare mult raspunsuri.

MULTUMESC

Acum vreo 4-5 ani,cumnata mea a facut ceva asemanator pentru o firma din SUA,dar a fost ceva aiurea,adica orice faci vor gasi motive de comentat si vei fi platita ffff slab.Unde mai pui ca si banii vin dupa f multa vreme...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am facut cont pe forum special pt rubrica asta

pt a va putea impartasi si voua modalitatea de a castiga bani stand acasa in fata calculatorului

si lucrand doar 2-3 ore pe zii .....si nici macar nu trebuie sa fi as in calculatoare!

Ei bine este vorba de o firma americana: Global Domains International (GDI) reprezintă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am un vecin care monteaza surse de calculator. Vine camionu o data la 1 luna si aduce materia prima (carcase, componente, pcb-ul, cabluri, mufe, coolere) si in acelasi timp incarca si produsul finit. Are un contract part-time si isi ia banul in functie de cantitate. Este lejer usor dar ai nevoie de spatiu pentru depozitare, el are un garaj numai pentru depozitare dar treaba merge struna pe langa salariul de baza de la firma la care lucreaza full-time 9-10 ore pe zi. Deci se poate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-am facut cont pe forum special pt rubrica asta

pt a va putea impartasi si voua modalitatea de a castiga bani stand acasa in fata calculatorului

si lucrand doar 2-3 ore pe zii .....si nici macar nu trebuie sa fi as in calculatoare!

Ei bine este vorba de o firma americana: Global Domains International (GDI) reprezintă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in primul rand, teoretic asta se incadreaza la promovare.

in al doilea rand, oportunitatile astea rapide, da' legale miros intotdeauna extrem de urat.

in al treilea rand, ma intreb si eu ca omu' de ce una din cele mai si mai firme are nevoie de un domeniu gratuit, cum este .tk si de reclama ieftina, ba chair gratuita pe un forum :flowers:

 

 

De multe ori m-am intrebat , oare chiar mai sunt oameni care cred in tampeniile astea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×