Sari la conținut
Forum Roportal
Burel001

Unde mergem la concert,cine mai vine la noi?

Postări Recomandate

Buna intrebare,pai, :cheer: ....am sa te trag eu de maneca...NENEA =P~

 

Sarut mana ,TOUCHE ,am remarcat avatarul nou .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut frumosilor! Ma primiti si pe mine la concertul cu IRIS? Este adevarat ca ochii mei sunt mai mult verzi decat albastri, insa corespund , vorba aia, smaraldul si safirul sunt de nepretuit. =P~ Vad ca ne intelegem perfect, chiar daca eu sunt o femeie in floarea varstei...de aur. Bun, sa las glumitele la o parte, chiar ma bucur pentru voi ca sunteti acolo si mergeti la concerte, la teatru, la opera, la balet....la mare, la munte...

 

.............

Cu drag, Lucia

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8) se primeste in functie de culoarea ochilor? =P~ numai fete cu ochi verzi si albastri..astea cu ochii negri nu au sanse :cheer: :stink:

 

ei da..., nu era vorba de asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut frumosilor! Ma primiti si pe mine la concertul cu IRIS? Este adevarat ca ochii mei sunt mai mult verzi decat albastri, insa corespund , vorba aia, smaraldul si safirul sunt de nepretuit. :huh: Vad ca ne intelegem perfect, chiar daca eu sunt o femeie in floarea varstei...de aur. Bun, sa las glumitele la o parte, chiar ma bucur pentru voi ca sunteti acolo si mergeti la concerte, la teatru, la opera, la balet....la mare, la munte...

 

.............

Cu drag, Lucia

De cand am inceput sa intineresc cum ziceam pe undeva pe aici,mi-am propus sa nu ratez nici un concert din cele care imi plac si care nu ma ruineaza evident.Daca ai putea sa vi?! :o::o:

 

 

:P se primeste in functie de culoarea ochilor? :D numai fete cu ochi verzi si albastri..astea cu ochii negri nu au sanse :P :)

Nu ,trebuie sa fi fan doar :P , iar ochii negrii, eh , ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

----In fiecare luni de la ora 22:00 pe One Music Channel veti gasi muzica, videoclipuri, stiri, interviu, concerte, sport extrem, concursuri si multe altele( bring THe Noise , a revenit pe micile ecrane incepand cu 19 octombrie ).

 

 

----29 Octombrie 2009 -Arenele Romane-Bucuresti ; Forging Europe Tour 2009 - AMORPHIS isi promoveaza noul album Skyforger,trupele din deschiderea concertului : Before The Dawn si Amora.

 

 

 

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Festivalul Aradean al Muzicii Vieneze

FILARMONICA DE STAT ARAD

 

HAYDN 2009

EDIŢIA a IV-a

15-29 NOIEMBRIE 2009

SUB INALTUL PATRONAJ AL AMBASADEI AUSTRIEI

 

Concertul de deschidere a Festivalului

15.11.2009, ora 19:00

 

Dirijor Christian Schulz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×