Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cum va explicati ca am fost la munte 4 zile cu prietenul si nu am avut relatii sexuale?efectiv ne tineam in brate,ne sarutam cu pasiune,ma excita....dar atat.sa fie virgin?timid?obosit?mahmur?in principiu el zice ca ma place dar nu am o explicatie logica pentru faptul ca nu am facut sex.astept sfaturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum va explicati ca am fost la munte 4 zile cu prietenul si nu am avut relatii sexuale?efectiv ne tineam in brate,ne sarutam cu pasiune,ma excita....dar atat.sa fie virgin?timid?obosit?mahmur?in principiu el zice ca ma place dar nu am o explicatie logica pentru faptul ca nu am facut sex.astept sfaturi.

 

draga mea, tu ai iubit si nu stii ce are?

 

Mai multa comunicare nu v-ar strica.. :) De unde-am stii noi ce e cu el, daca tu, ca iubita a lui nu stii? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum va explicati ca am fost la munte 4 zile cu prietenul si nu am avut relatii sexuale?efectiv ne tineam in brate,ne sarutam cu pasiune,ma excita....dar atat.sa fie virgin?timid?obosit?mahmur?in principiu el zice ca ma place dar nu am o explicatie logica pentru faptul ca nu am facut sex.astept sfaturi.

pai... de unde sa stim noi daca e virgin ? sau timid ? sau obosit ? sau... oricum ar fii tu ar trebui sa stii

dupa ce aflli cum e, atunci ne poti spune ca sa ne dam si noi cu parerea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum va explicati ca am fost la munte 4 zile cu prietenul si nu am avut relatii sexuale?efectiv ne tineam in brate,ne sarutam cu pasiune,ma excita....dar atat.sa fie virgin?timid?obosit?mahmur?in principiu el zice ca ma place dar nu am o explicatie logica pentru faptul ca nu am facut sex.astept sfaturi.

De cat timp esti cu el?

I-ai dat de inteles ca ai vrea sa te mai astepte?

De ce esti asa suparata ca nu ati facut sex? Si daca esti asa suparata, de ce nu l-ai intrebat?

Noi de unde sa stim sa iti raspundem,cel putin eu.....n-as stii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum va explicati ca am fost la munte 4 zile cu prietenul si nu am avut relatii sexuale?efectiv ne tineam in brate,ne sarutam cu pasiune,ma excita....dar atat.sa fie virgin?timid?obosit?mahmur?in principiu el zice ca ma place dar nu am o explicatie logica pentru faptul ca nu am facut sex.astept sfaturi.

 

Pai depinde. Cati ani are? In ce circumstante sau din ce motive va opreati din...fara sa faceti pasul urmator (deduc ca s-a intamplat de mai multe ori in acele 4 zile). Cu siguranta problema nu esti tu sau atractia lui pentru tine, daca a fost atat de afectuos. Toate posibilele explicatii de mai sus sunt plauzibile. Cand e vorba de alcool, unii barbati sunt mai dezinvolti, altii se simt nesiguri pentru ca alcoolul poate afecta activitatea sexuala. Poate nu e genul care sa faca sex imediat; asta n-ar fi un lucru rau, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate asteapta pana dupa nunta...stii cum e, puri, neprihaniti, in costume albe de miri si cu inele pe deget in sunetul difuz emis de orga aflata undeva in fundul bisericii.Iarta-ma, am glumit.

Ce ne-ai expus tu e doar o secventa din ce s-a petrecut si nu putem sa ne dam seama exact care ar putea fi motivul pentru ca sunt o mie de alte lucruri sau cuvinte care s-au petrecut acolo in cele 4 zile, dar pe care tu nu le-ai receptat ca atare.

Oricum, iti dai seama ca e vorba de un motiv al naibii de serios: imposibilitatea de a avea o erectie, inhibare sexuala vis a vis de partea feminina sau mai rau o ciudatenie de-a lui privind acest lucru.

Nu ignora nici un gest de al sau si ...nu strica sa vorbesti si cu cei care il cunosc ,despre el.Ai sa afli multe lucruri asa care tie ti-au scapat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricum, iti dai seama ca e vorba de un motiv al naibii de serios: imposibilitatea de a avea o erectie, inhibare sexuala vis a vis de partea feminina

Ea n-a zis ca n-a putut ci ca n-a vrut. Si ce sa le spuna prietenilor lui ??

Editat de McZuza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum va explicati ca am fost la munte 4 zile cu prietenul si nu am avut relatii sexuale?efectiv ne tineam in brate,ne sarutam cu pasiune,ma excita....dar atat.sa fie virgin?timid?obosit?mahmur?in principiu el zice ca ma place dar nu am o explicatie logica pentru faptul ca nu am facut sex.astept sfaturi.

 

Daca nu a intretinut relatii sexuale cu tine nu inseamna ca e si virgin, poate nu a fost ocazia potrivita pentru el.

Incercati sa va clarificati ? Sau traiti in virtutea inertiei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum va explicati ca am fost la munte 4 zile cu prietenul si nu am avut relatii sexuale?efectiv ne tineam in brate,ne sarutam cu pasiune,ma excita....dar atat.sa fie virgin?timid?obosit?mahmur?in principiu el zice ca ma place dar nu am o explicatie logica pentru faptul ca nu am facut sex.astept sfaturi.

poate te respecta si nu a vrut ca invitatia la munte sa fie de fapt invitatia la....... :o: din punctul meu de vedere a fost un gentil cum rar mai exista

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ea n-a zis ca n-a putut ci ca n-a vrut. Si ce sa le spuna prietenilor lui ??

 

 

si tu ai impresia ca daca nu putea ar fi recunoscut? nu trebuiesa ii traga de camasa pe strada ptr a afla cate ceva despre el.

Sunt multe modalitati de a afla. Intr-o discutie pina si o privire sau o mica ezitare poate spune multe.

Editat de nimfa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×