Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salutare tuturor.am o problema mai personala...legata de penisul meu!am 16 ani.in primul rand cred ca am penisul prea mic pentru varsta mea.are cam 10 cm in erectie,iar cea dea doua problema ar fi aceea ca nu pot sa il decalotez aproape de loc!la inceput am crezut ca e ceva normal pana am auzit de la prietenii mei ca ei pot sa decaloteze penisul.atunci am inceput sa ma alarmez.am incercat sa il decalotez dar nu pot pentru ca ma doare cand incerc.am auzit ca sunt anumite persoane care isi decalioteaza penisul la primul contact sexual.e adevarat?va rog sa imi spuneti niste opini pentru ca sunt foarte speriat!va multumesc anticipat! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutare tuturor.am o problema mai personala...legata de penisul meu!am 16 ani.in primul rand cred ca am penisul prea mic pentru varsta mea.are cam 10 cm in erectie,iar cea dea doua problema ar fi aceea ca nu pot sa il decalotez aproape de loc!la inceput am crezut ca e ceva normal pana am auzit de la prietenii mei ca ei pot sa decaloteze penisul.atunci am inceput sa ma alarmez.am incercat sa il decalotez dar nu pot pentru ca ma doare cand incerc.am auzit ca sunt anumite persoane care isi decalioteaza penisul la primul contact sexual.e adevarat?va rog sa imi spuneti niste opini pentru ca sunt foarte speriat!va multumesc anticipat! 8)

Pune mana pe treaba si fii barbat...ce draq...Eu la 16 ani deja eram prieten cu "Federica" de cca 1 an...tre sa ai un pic de sange in tine...Baga o sticla de vin roshu inainte si treci pe treaba...de aceea ai si problema cu lungimea ..."ursul nu creste in barlog atunci cand hiberneaza"...asa ca sfatul meu e sa e pui pe treaba ca esti ramas in urma cu timpul...Daca nu gasesti fortza necesara ar fii bine sa dai o tura pe la medicul de familie ...Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×