Sari la conținut
Forum Roportal
Costinho

Abordarea fetelor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"Altul care a invatat pe de rost cateva texte de agatat de pe cine stie ce forum! Doamne, cata lipsa de originalitate! :)

Probabil ca daca i-as zambi acum ar considera ca sunt indragostita de el de foarte mult timp...

Mda, s-a inrosit.

Oare daca il invit la o cafea, va lesina?

Marca sau banul?"

 

A crede ca vei scapa de timiditate invatand cateva replici si atitudini e ca si cum ai incerca sa scapi de gripa citind prospecte.

 

 

M-ar enerva sa fie asa.

Trebuie sa se gandeasca la cat sunt de desteapta, frumoasa, intelegatoare, atragatoare (mai ales).

Tu chiar crezi ca am creat acest topic cu replici invatate de pe alte forumuri??':P..oh doamne ..sper ca nu toate fetele sunt ca tine altfel s-ar schimba treaba din "fata mare" in "baiat mare" :P incearca sa ma invitzi la o cafea si POATE asa vei cunoaste si alt tip de persoane descatusandu-te din propria monotonie..Eu vreau sa scap de timiditate? :P Ai noroc ca nu te cunosc altfel te-as fii oprit pe strada sa te vad daca vei mai fii asa experta in ale curajului...Zambeste-mi si am sa dorm bine la noapte :jester: ..ok..ramai cu bine!

 

eu nu fac asta.. si oricu' sansa sa gasesc o persoana care sa fie pe placu' meu cred ca e de 1 la multe sute de milioane de locuitori :)

yoy soro"....cica una la o suta d milioane d locuitori....pai nici lady gaga care se aseamana cat d cat cu numele tau (ar trebuii acuzata d plagiat) nu cred ca are parte de asa ceva.... :jester: ...i am a looser??' for what? ...

 

Vii tu la noi, sau ce?

Nu domnule se refera la faptul ca e plina de fani si na ... poate o fi de cealalta parte :jester: cine stie :good:

 

tehnici de abordare a fetelor ....episodul intai

1.. cutu cutu , si daca nu latra atunci miauna .... si joaca cu pisica si catelul incepe

2. cip cirip , si daca nu cip cirip atunci miauna , si zburatul prin preajma incepe

continuarea va urma :)

multa iubire

8) :roll:

 

Mda... am vazut si abia acum mi-am dat seama de ce. Esti minora. Am sa ma indepartez usor, ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic...

Ai grija ca dupaia ajungi la mititica" :jester:

 

"Draga, cred c-ar trebui sa-i spunem copilului nostru adevarul. Trebuie sa stie ca sufera de sindromul Down si ca nu e chipes deloc!"

Copilului vostru?? na belea .. :)

Editat de Costinho

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda... am vazut si abia acum mi-am dat seama de ce. Esti minora. Am sa ma indepartez usor, ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic...

 

lol .. whatever nici peste 10000 de ani nu ma voi schimba :)

 

yoy soro"....cica una la o suta d milioane d locuitori....pai nici lady gaga care se aseamana cat d cat cu numele tau (ar trebuii acuzata d plagiat) nu cred ca are parte de asa ceva.... :roll: ...i am a looser??' for what? ...

 

lady gaga? >.> o sa ma prefac ca nu i-am vazut numele..

 

nu-mi plac aia care se maimutaresc in juru' meu pentru putina atentie.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-mi plac aia care se maimutaresc in juru' meu pentru putina atentie.. ;)

Oh.. va place voua sa spuneti lucrurilor pe nume.8)

E de la sine inteles ca fiecare dintre noi, dintr-o atractie instinctiva, irezistibila si incontrolabila fata de sexul opus, incercam prin te miri ce fel de metode a ne face observati. O astfel de afirmatie dezarmeaza si dezbraca pe oricine, ne lasand loc unei replici.:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ai inteles mesajul....Aici se vorbeste despre oarecare tactici ce s-ar aplica atunci cand vrem sa abordam o fata...Astfel nu ar mai exista balbaieli si toate cele neplacute...Un cumul de experienta mai pe scurt.Asta nu inseamna ca daca te bagi in seama cu o fata tre sa o si agati sau si mai rau sa iti faci poftele si "sa arunci gunoiul dupa 2 zile"...nici pe departe..

 

Ma tem ca l-am inteles foarte bine, din moment ce ai cerut sfaturi pentru a avea, citez, "cat mai mult succes la vanatoare". Cu alte cuvinte, o reteta pentru "a le aburi pe fraiere mai usor". Noroc ca fetele s-au mai emancipat si nu mai cred orice bullshit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oh.. va place voua sa spuneti lucrurilor pe nume.8)

E de la sine inteles ca fiecare dintre noi, dintr-o atractie instinctiva, irezistibila si incontrolabila fata de sexul opus, incercam prin te miri ce fel de metode a ne face observati. O astfel de afirmatie dezarmeaza si dezbraca pe oricine, ne lasand loc unei replici.;)

e o mare diferenta intre "maimutareala" si "seductie" ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, normal. Dupa voi, orice tentative de a deveni penibile in fata unui barbat in scopul de a-i atrage atentia, sunt considerate perfect normale... de catre voi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa recunoastem ca orice fiinta feminina face aproape orice pentru un strop de atentie masculina .

acuma...stii cum e, depinde ce vrea barbatul sa primeasca. De cele mai multe ori insa , masculul realizeaza cat e de penibila situata si persoana .Se mangaie multumit pe burta si spune...alta care a cazut!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×