Sari la conținut
Forum Roportal
Costinho

Abordarea fetelor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fetelor ca sa incepem cu inceputul.Ne puteti spune ce este in mintea voastra atunci cand un baiat vine la voi si vrea sa va cucereasca?Stiu ca este un raspuns greu de dat dar poate ne ajuta pe noi ,baietii, sa avem cat mai mult succes la "vanatoare".Astfel nu s-ar mai ivii atatea incidente neplacute cu baieti foarte timizi,altii devenind experti si cel mai important fetzele noastre nu ar mai fii asa rosii ca dupa un "full-contact" atunci cand spunem ceva gresit sau suntem prea directzi :roll: ...Sunt rugati sa posteze si cei care sunt mai experti in ale agatatului,asa mai invata cate ceva si unii mai micutzi ca Maiestatile Voastre... :)

post-241518-1250128656_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand un barbat vine la mine sa ma agate, ma gandesc ca vrea doar sa ma puna in pat. Atat. Nu imi trece nimic serios prin minte in momentele alea. O fi bine sau o fi rau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fetelor ca sa incepem cu inceputul.Ne puteti spune ce este in mintea voastra atunci cand un baiat vine la voi si vrea sa va cucereasca?Stiu ca este un raspuns greu de dat dar poate ne ajuta pe noi ,baietii, sa avem cat mai mult succes la "vanatoare".Astfel nu s-ar mai ivii atatea incidente neplacute cu baieti foarte timizi,altii devenind experti si cel mai important fetzele noastre nu ar mai fii asa rosii ca dupa un "full-contact" atunci cand spunem ceva gresit sau suntem prea directzi :roll: ...Sunt rugati sa posteze si cei care sunt mai experti in ale agatatului,asa mai invata cate ceva si unii mai micutzi ca Maiestatile Voastre... :)

dar tu vrei totul pe tava sau ce? fiecare fata e unica si nu se cucereste si nici nu se lasa cucerita niciodata la fel.. nu te gandi sa primesti vreun raspuns concret ca nu suntem trase la indigo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

voi astia timizii trebuie sa va pregatiti terenul macar cu 2 3 saptamani inainte.

va intereseaza pe bune o anume fata sau o fata in general?

indiferent de situatie, benefic ar fi sa o faceti sa se simta speciala.

si ca sa fiti credibili, ar fi bine ca in timpul in care o studiati, sa ii si cautati calitatile speciale. cine stie, poate chiar va va placea de ea mai dearte de aspectul fizic.

 

V-ati hotarat ..o vreti, dupa ce ati studiat-o din umbra cateva zile macar?

Ei, acum apropiati-va de una din cele mai bune prietene ale ei , macar in fata respectivei sa nu rositi sau sa va pierdeti cu firea. Va va ajuta daca o veti convinge ca voi chiar o admirati pe prietena ei. Nu ezitati sa o complimentati chiar si pe ea, discret..si mai ales, fara sa faceti referire la fizic.

Cumparati flori si macar o data la 2 3 zile asigurat-va sa ajunga un fir la ea.

Faceti rost de numarul de telefon si trimiteti mesaje, fara sa o sunati. Mesajele sa fie cu numar ascuns, ca ea sa nu va pata contacta si sa contina discret anumite detalii ingenue, care sa ii arete tipei, repet-discret, ca suntei zilnic cu ochii pe ea, fara sa fiti impertinenti.

Rabdati 2 3 saptamani, pana va cheama ea la o plimbare. Poate o va face mult mai repede, insa..nu cedati usor, e spre binele vostru.

 

Si nu, nu ma consider expert. Am zis sa incerc sa dau si eu o mana de ajutor. E greu sa fii timid la varsta asta. Dar se vindeca..in timp, cu tactica si experienta.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O fata si un baiat...se plimba de mana, prin parc...

Fata(in gand)...Ce frumos e sa ma plimb cu el...As vrea sa nu se mai termine seara asta...

Baiatul(in gand)...Oare o mai plimb mult...pana sa ma culc cu ea?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O fata si un baiat...se plimba de mana, prin parc...

Fata(in gand)...Ce frumos e sa ma plimb cu el...As vrea sa nu se mai termine seara asta...

Baiatul(in gand)...Oare o mai plimb mult...pana sa ma culc cu ea?!

 

Buna gluma :roll:

Dar ar trebui sa raspundem si serios ca nu e topic cu glume

 

Vreau sa clarific ceva:

Nu toti baieti se gandesc la sex cand sunt cu partenera lor.Nu toti sunt din aceeasi aluat.

Este adevarat ca multi se gandesc la asta dar nu toti.

Pararea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O fata si un baiat...se plimba de mana, prin parc...

Fata(in gand)...Ce frumos e sa ma plimb cu el...As vrea sa nu se mai termine seara asta...

Baiatul(in gand)...Oare o mai plimb mult...pana sa ma culc cu ea?!

Relatez, facand o modificare acestui scenariu, din perioada cand, ea, una dintre verisoarele mele, si el, un bun prieten al meu, se aflau intr-un stadiu asemanator. :)

 

O fata si un baiat...se plimba de mana, prin parc...

Fata(in gand)...Ce frumos e sa ma plimb cu el...As vrea sa nu se mai termine seara asta...

Baiatul(in gand)...Oare o mai plimb mult...pana sa o pot saruta?!

 

Dupa cateva seri (cam multe :roll:) venise si acel moment. :jester:

 

 

P.S. Recent venind vorba despre acele seri si dupa unele destainuiri, pe toti trei ne-a cuprins un zambet, ei privindu-se cu inteles, eu intelegand povestea lor. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei o reteta pentru a te ajuta in celebrul "agatat si aruncat la gunoi dupa 2 zile", sper sa nu ti-o dea nimeni.

Editat de WinoStonehead

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand un barbat vine la mine sa ma agate, ma gandesc ca vrea doar sa ma puna in pat. Atat. Nu imi trece nimic serios prin minte in momentele alea. O fi bine sau o fi rau?

Cand incerc sa port numai o discutie putin iesita din tiparul celor obisnuite cu o fata sunt stanjenit de faptul ca imediat sunt catalogat ca unul care vrea sa-i intre sub fusta. O fi bine sau o fi rau? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×