Sari la conținut
Forum Roportal
za-

o altfel de situatie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ti se pare o situatie normala?

nu esti si tu contribuabil?

nu ti-ai pus problema ca o data cu criza, va creste si infractionalitatea?

nu ti se pare ca se inmultesc 'smecherii' de cartier?

 

toata lumea se plange de coruptie la orice nivel, ce crezi ca vor fi indemnati sa faca acestia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ti se pare o situatie normala?

nu esti si tu contribuabil?

nu ti-ai pus problema ca o data cu criza, va creste si infractionalitatea?

nu ti se pare ca se inmultesc 'smecherii' de cartier?

 

toata lumea se plange de coruptie la orice nivel, ce crezi ca vor fi indemnati sa faca acestia?

Mai degraba,cu acest subiect deschis de tine,doresti sa-ti exprimi anumite frustrari,este?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai degraba,cu acest subiect deschis de tine,doresti sa-ti exprimi anumite frustrari,este?

 

spre deosebire de unii, eu nu deschid subiecte de discutie declansate de propriile frustrari :flowers:

daca nu ai nimic de zis despre subiect, te rog sa te abtii, chiar daca ma "simpatizezi"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spre deosebire de unii, eu nu deschid subiecte de discutie declansate de propriile frustrari :flowers:

daca nu ai nimic de zis despre subiect, te rog sa te abtii, chiar daca ma "simpatizezi"

Stai tu linistita! Frustrarile tale s-ar putea sa fie de 10 ori mai mari decat ale mele.Ai probleme de natura existentiala!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atata vreme cat problema se pune ,,si ce-ti pasa tie ? " nimic nu se schimba la noi , fara suparare .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mr., te rog sa incerci sa pari civilizat macar!Facand afirmatii nefondate, nu doar ca iti pierzi timpul, dar ma determini sa te compatimesc pentru imaginea pe care o formezi pe aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mr., te rog sa incerci sa pari civilizat macar!Facand afirmatii nefondate, nu doar ca iti pierzi timpul, dar ma determini sa te compatimesc pentru imaginea pe care o formezi pe aici.

Sa ma compatimesti? pentru ce? ce imagine?Nu-ti irosi sentimentele inutil.Nu-mi pasa de imaginea creeata pe o biata pagina de net! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×