Sari la conținut
Forum Roportal
Baa'l

plictiseala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu pot sa inteleg acest sentiment .... in viata mea nu m-am plictisit nici cand am fost chemata juriu la proces si n-am fost alesa ... doar in rezerva si a trebuit sa astept toata ziua intr-o sala de asteptare cu mai multe persoane insa nu aveam voie nici sa vorbim intre noi .... doar sa citim si sa ne uitam la TV la un film oferit de ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma plictisesc, voi

Si de aia l-ai pus la dragoste ? :cheer:

A, sau, te pomenesti ca astepti vre-o oferta ca pe topicul cu "Un oral pentru cei suparati ! ".

:cheer:

 

Nu pot sa inteleg acest sentiment .... in viata mea nu m-am plictisit nici cand am fost chemata juriu la proces si n-am fost alesa ... doar in rezerva si a trebuit sa astept toata ziua intr-o sala de asteptare cu mai multe persoane insa nu aveam voie nici sa vorbim intre noi .... doar sa citim si sa ne uitam la TV la un film oferit de ei.

Asta pentru ca esti o persoana activa. Si mai tine si de educatie, si de nivelul auto-didactic pe care il are fiecare.

Unii cand se plictisesc, beau; altii, fumeaza; altii citesc o carte; si nu in ultimul rand, altii ....stau degeaba. :P

 

 

A, si on :

 

Noi nu! :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Culmea plictiselii ar fi ca dupa o laba, sa'ti dai seama ca nu esti genul tau . :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Culmea plictiselii ar fi ca dupa o laba, sa'ti dai seama ca nu esti genul tau . :cheer:

 

:cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×