Sari la conținut
Forum Roportal
Kmik

Cercei handmade

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut! nu stiu daca asta e locul potrivit pt. asta dar mie asa mi s-a parut :spiteful:

imi place sa fac cercei dar problema e ca nu stiu de unde sa fac rost de..."sarmele" alea care se baga in ureche. am folosit la inceput sarmulita de cupru si am modelat-o singura dar ma deranjeaza ca este prea usor de modelat si isi strica forma imediat. asa ca as vrea sa stiu unde as putea cauta acele agatatoare argintii pe care le au cerceii normali. daca stiti vreun site de pe care pot cumpara, scrieti aici! :scare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna. "sarmele" de care spui tu se numesc tortite. si le gasesti pe internet. exista situri unde le poti comanda. incearca o cautare in google cu "tortite cercei" si o sa ai de unde alege.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna. "sarmele" de care spui tu se numesc tortite. si le gasesti pe internet. exista situri unde le poti comanda. incearca o cautare in google cu "tortite cercei" si o sa ai de unde alege.

Multumesc frumos, eu eram in disperare de cauza dupa asa ceva, dar nu mi-a dat prin minte nici sa deschid un topic, nici sa caut pe net. :flowers:

Editat de McZuza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×