Sari la conținut
Forum Roportal
barbu_constantin

Inventii care sunt tinute secrete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

VREAU SA CUMPAR SAU SA-L FABRIC GENERATOR DE GAZ BROWNS PENTRU SUDURA.CINE ARE SCHITE,A MAI FACUT,PIESE,ORICE VA ROG SA POSTATI AICI.ASA SCAPAM DE CRIZA.SUDAM CU APA,INCALZIM LOCUINTELE CU APA, MERGEM CU APA,FOLOSIM CURENT PRODUS CU EOLIANA CU SISTEM MAGLEV.DACA NU FACEM CEVA VOM MURI DATORI LA FONDUL MONETAR :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, da de ce strigi? Ti-a venit asa deodata sa platesti datoria la FMI. Ai avut o revelatie? Spune-ne si noua, eu tin degeaba banii la banca. Macar sa fac ceva util societatii. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ai bani la banca pune mina si investeste mai bine in ceva util.eu am cautat aparatul se sudura cu apa la chinezi [dai cautare in chineza si cauti apa sudor] si galbejitii chiar il fabrica.apa face foarte multe dar nu stim sa o folosim.noi o murdarim cu pet-uri,petrol,etc dar apa arde daca stii sa o descompui iar dupa ce arzi hidrogenul [flacara ca la curul rachetei] ramine oxigen care se combina si da iar apa. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
VREAU SA CUMPAR SAU SA-L FABRIC GENERATOR DE GAZ BROWNS PENTRU SUDURA.CINE ARE SCHITE,A MAI FACUT,PIESE,ORICE VA ROG SA POSTATI AICI.ASA SCAPAM DE CRIZA.SUDAM CU APA,INCALZIM LOCUINTELE CU APA, MERGEM CU APA,FOLOSIM CURENT PRODUS CU EOLIANA CU SISTEM MAGLEV.DACA NU FACEM CEVA VOM MURI DATORI LA FONDUL MONETAR :o:

 

Un simplu aparat de electroliza a apei din 2 elecrozi de grafit de la bateria plata de pe vremuri plasati in apa si cuplati la o baterie scindeaza APA.

 

Probabil chinezii folosesc un curent mai puternic si un fel de compresor-colector de Hidrogen si Oxigen, DAR cred ca dureaza destul de mult sa se reincarce rezervoarele cu gaz si nici nu cred ca sudeaza foarte mult timp, deoarece nu cred ca au compresoare de lichefiere a gazelor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×