Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tu te-ai amorezat de prietena ta buna atunci cand nu a fost de acord ca tu sa te cuplezi cu alta,cred eu.Ti-a pasat atat de mult de parerea ei,incat te-ai iluzionat singur ca o iubesti.

Te-ai gandit ca poate isi face griji pentru tine,ca prietena?Si nicidecum ca pe o invitatie in viata ei intima,sa fiti iubiti?

 

Totusi,m-am amuzat teribil la comentariile lui Moftangiu :)

Auzi,un barbat nu spune ca iubeste pentru ca este luat de sclav,zau asa! :cry:

nu e asa...eu tineam la ea de mai mult timp,dar cum spuneam,in perioada aceea ea avea prieten si am preferat sa tac.deci nu e vorba ca atunci cand nu a fost deacord in privinta cu cealalta fata am crezut ca ma iubeste si eu mam indragostit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau e bolnava psihic.

:)

De unde le scoti ?

 

Stau si ma intreb peste ce fel de femei ati dat, unii dintre voi.

 

 

Crezi sau nu, asta ne intrebam si noi pe-aici :cry:

Nici nu va mai intrebati....ca nu cred ca o sa gasiti vreun raspuns prea pozitiv...

si nu cred ca femeia ar fi problema ci felul in care are loc o relatie..... adica deja e vina la doi nu numai la femeie :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O fi la amandoi.. da' daca barbatul (bun, in prima faza) da peste o femeie frustrata si parasita si cu pica pe barbati.. il face din om neom.. Si uite asa se face roata. :cry: (ma rog, e valabila si reciproca)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutare din nou:D...asa deci sa nu mai ma lungesc....am o problema cu 2 fete...una e cu mine in cls si ne cunoastem de mai multi ani.este foarte frumoasa din toate punctele de vedere.suntem sau am fost k fratii mult timp pana iam spus k o iubesk mai mult decat pe o sora.nu stiu dak am facut bine sau nu dar nu mai puteam sa tin in mine.nu mia raspuns nimik cand iam zis si nu am mai vb cu ea de cateva zile.cealalata fata este din alt liceu si ii place de mine.problema este k eu nu sunt chiar asa inebunit dupa ea dar park totusi as incerk sa vad ce iasa:D majoritatea prietenilor mei mi-au zis sa nu stau cu ea k nu e asa dragutza k nu stiu ce etc etc.stiu k nu trebuie sa ascult de nimeni kand e vorba de asa ceva dar nu stiu ce sa fac.ce sfaturi imi puteti da?orice sfat oricat de mic este binevenit!:jester:

 

 

Tii atat de mult incat nu stii cu care sa fii :cheer:))) tare asta :P)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tii atat de mult incat nu stii cu care sa fii :cry:))) tare asta :lol:)

nu am spus asta...eu stiu cu cine as vrea sa fiu dar atata timp cat ea nu vrea o relatie cu mine ma gandeam sa fiu cu cealalta pentru a o uita pe cea la care tin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×