Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Iar tu ignorant. Si daca nu intelegi despre ce se discuta aici, fa-ti reclama la blog la alte sectiuni ale forumului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scurt si la obiect : bea o dusca de aghiazma , poate te ajuta sa gandesti ..mai pozitiv ! :blink: :) 8) :flowers: :flowers: :cry: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce faci tu monserule imi pare satanism. :) Si nu mai face pe inocentu'...ca nu cadreaza.

Stii bine ce faci...dar,nu asa se testeaza...piata. :flowers:

Sau... :doh: concurenta.Zi-i cum vrei.

Vezi,d'asta se zice ca "anticristu' de la Dunare se va ridica..." iar Romania va fi "Noul Ierusalim";ca pe unii ai maninca...undeva. :flowers:

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dude cauta oriunde si vezi ca daca nu ai protectie si tie frica de entitati ele vin si se hranesc :) intreaba practicieni reiki :scare:

Editat de aNdy-cristi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...aducea nu stiu de ce ca (the bad guy voldemort sau cum se scrie cand era sub forma de spirit) in harry potter se poate sa fie si imaginatia mea dar senzatia de dupa cu siguranta nu a fost si ceilalti nu chiar asa de puternici care cred ca sunt niste vampiri energetici mai mici

Oare de ce?

 

Cu cata franchete va lasati in voia imaginatiei si cum va invadati mintea, constientul si subconstientul cu felurite teorii si cum vreti sa auziti numai confirmari despre aure de jumatate de metru, maestri ai spiritului, Dumnezeu, psalmi, etc, dar niciun cuvant despre psihologie.

 

Nu realizati ca, hranind mintea cu fel si fel de pseudo-stiinte, creierul reactioneaza la randul lui?

Dupa care va plangeti ca vedeti cai verzi pe pereti, dimineata asta ati facut o olita de energie cam galbuie, noaptea Diavolul va pupa pe frunte de 'noapte buna' si altele.

 

Inteleg, spiritul, bla bla bla...dar CREIERUL?

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt mai sigur decat e el insusi ca l-a vazut pe Valdemort.

Atata vreme cat personajul iti ramane in creier, coroborat cu ce hrana ii dai creierului, sa nu te miri ca ai vedenii.

 

Atat timp cat mintea nu iti este echilibrata, creierul are capacitatea sa iti dea iluzii pentru care pui mana in foc (aka energie termica) ca sunt reale.

Pentru ca multi uita faptul ca interpretul perceptiilor este...creierul.

 

Epilepticii de exemplu, sau ma rog, oamenii care fac diverse crize, nu te mai recunosc, vorbesc in dodii, li se pare ca peretii cad peste ei, samd.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dude cauta oriunde si vezi ca daca nu ai protectie si tie frica de entitati ele vin si se hranesc :P intreaba practicieni reiki :P

Cu mine vorbesti,dudau? :doh:

Uite,acum fara gluma:mam'mare-ta isi facea protectie? :scare: Ca frici sigur avea si ea sarmana,ca oricine...

Numai ca in loc de meditatii si reiki,ai tragea un "Tatal nostru" virtos si dormea ca un bebelus.

Apoi...in universul asta de cacao traim toti in simbioza;lasa-i bre, si pe altii sa traiasca... :)

Cum adica...intri pe tarlaua alora si cind apar si te privesc cum le ciordesti chirichingeaua,tot tu te superi? :) Si poate ala, era "pretenu'" tau protector.De ce nu l-ai intrebat ce vrea si la ce se holbeaza? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×