Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai nu asta ai facut si tu? Nu ai profitat de sentimentele sincere ale unui om si te prefaceai ca il iubesti numai ca sa ii faci in ciuda prietenului lui? Cred ca ti-ai batut joc destul de ei. Acum cred ca e timpul sa uiti de ei si sa iti cauti alt fraier pe care sa te prefaci ca il iubesti. :doh:

 

Si dupa cum am zis mai sus. Asta e o telenovela cu pitipoance si cocalari prost regizata. Foarte prost....

 

O impresie total gresita ti-ai format despre mine, dar in fine...e opinia ta si nu ma impotrivesc ei! Eu niciodata nu am ras de fostul meu prieten. Dimpotriva, mereu m-am gandit ca nu merita sa sufere, desi pe alt topic am povestit ce fel de om e si cat am suferit eu alaturi de el (diferente multe atat la capitolul educatie, cat si la altele care s-au resimtit pe parcursul relatiei).

Eu nu incerc sa ies basma curata din toata povestea asta, pentru ca amandoi suntem vinovati. Intr-o relatie am fost 2 persoane, prin urmare fiecare are partea lui de vina.

Cat despre pitipoanca, eu personal nu ma consider (stiu care sunt criteriile pentru a fi o pitipoanca). In schimb, Mr. poate fi considerat un cocalar (nici eu nu stiu ce are asa deosebit de mi-a luat mintile de atatia ani). Iar despre fostul iubit as putea spune ca e un cocalar mai mic.

 

Ce tot ii dai inainte cu varsta lui, ca are vezi doamne 30 de ani!? :think: Sunt unii care sunt imaturi si de-a dreptul imbecili si la 40 de ani, nu te mai amagi ca daca are 30 de ani inseamna ca i-a venit si mintea la cap. :good:

 

Ii dau inainte pentru ca pana acum asa aveam impresia, ca barbatii se mai maturizeaza pe la 30 de ani. Sunt mai seriosi, nu viseaza numai sex si bataie de joc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×