Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma gandeam sa plec in concediu, si cum ma gandeam eu asa i-am propus prietenei sa incercam o plaja de nudisti anul acesta....macar o zi(acum nu stiu unde plec in concediu Bulgaria sau Romania)

deci....astept propuneri...daca are cineva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt cam off-topic, insa stiu de o plaja de nudisti pe undeva prin Spania, unde e de fapt un loc de orgii.

Sexy.

Sper sa apara si pe la noi. Si sa aiba si locuri pentru voyeuri.

 

De fapt nu stiu plaja, i-am uitat numele, dar ce mai conteaza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare daca permiteti : care este atractia de a umbla despuiat intr-o multime de oameni despuiati ?

Nu ca sunt eu de moda veche,pudica sau indoctrinata religios (cum m-ar acuza unii) dar intreb si eu din pura nedumerire pentru vreau sa inteleg psihologia in spatele acestei practici,dorinte....cum vreti sa o numiti...

 

Deci...ma lumineaza careva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

atractie sau nu, dar da frau liber imaginatiei :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atractie sau nu, dar da frau liber imaginatiei :rot:

 

Hmm...interesant. Parerea mea a fost mereu ca imaginatia este mai activa atunci cand arata omul cu cat mai putin. A vedea totul in fata ochilor nu mai lasa nimic spre imaginat. :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pur si simplu curiozitatea...sau ar mai fi bronzul pe tot corpul

hmmm poate doar curiozitatea...ca pana la urma poti face plaja gol si intr-un loc mai retras undeva ferit un pic de ochii tuturor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

e si aceasta o parere!

..se poate intampla ca vecinul de sezlong sa plece acasa cu gandul la coapsele tale si sa-si tot imagineze 'cam cum ai fi' in cateva ipostaze :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O intrebare daca permiteti : care este atractia de a umbla despuiat intr-o multime de oameni despuiati ?

Nu ca sunt eu de moda veche,pudica sau indoctrinata religios (cum m-ar acuza unii) dar intreb si eu din pura nedumerire pentru vreau sa inteleg psihologia in spatele acestei practici,dorinte....cum vreti sa o numiti...

 

Deci...ma lumineaza careva?

De ce trebuie sa fie asta o atractie ? :rot:

Ca doar nu e si asta o forma de "sminteala sexuala ".

 

E vorba de un fel de hedonism combinat cu dorinta de libertate.

 

Faci nudism pentru ca iti place acea senzatie, de libertate, de inlaturarea tuturor convenientelor sociale la care esti supus in cotidian.

Ca mai sunt si unii perversi printre astia , asta e cu totul altceva.

 

Hmm...interesant. Parerea mea a fost mereu ca imaginatia este mai activa atunci cand arata omul cu cat mai putin. A vedea totul in fata ochilor nu mai lasa nimic spre imaginat. :rot:

Adevarat!

Dar asta e valabil numai in cazul celor sanatosi clinic, in totalitate.

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e si aceasta o parere!

..se poate intampla ca vecinul de sezlong sa plece acasa cu gandul la coapsele tale si sa-si tot imagineze 'cam cum ai fi' in cateva ipostaze :rot:

 

Fereasca sfantu...:rot:...mie sila numai la gandul ca si-ar imagina vreunul in cate ipostaze si moduri ar putea sa mi-o ....well intelegi ideea....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×