Sari la conținut
Forum Roportal
deceivedC

Ultimele sentimente

Postări Recomandate

Vreau sa imi cer scuze tuturor de pe acest forum pentru limbajul meu(daca v-am ofensat),pentru gandirea mea(daca v-am dezamagit,sau v-am tradat si nu puteti sa ma iertati va inteleg)pentru faptul ca nu sunt ca voi(unii dintre voi vor continua sa ma numeasca ciudat si nebun dupa citirea acestor randuri, daca dumnealor doresc sa le citeasca bineinteles).Imi pare rau ca asa ma vedeti voi pe mine dar gandirile,trairile si limbajul meu DE ACUM IN COLO o sa-l tin pentru mine(pentru ca dupa aceste 4 luni imi este clar ca limbajul meu si comportamentul meu este atat de daunator incat trebuie sa fiu izolat pentru totdeauna-Asa sa fie).Toate aceste defecte o sa le duc in lumea cealalta si fiti fara griji nu o sa le mai dezlantuiesc asupra societatii omenesti.Fiecare traieste asa cum merita,fie ca voi sa traiti cum meritati.

Editat de deceivedC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiecare traieste asa cum merita,fie ca voi sa traiti cum meritati.

Fiecare traieste asa cum doreste. Noi sunem cei ce facem alegerile.

Iar daca cineva s-a suparat pe tine, inseamna ca e prost !

Orice manifestare a unui om, are o motivatie. Daca vrei sa il intelegi cauta acea motivatie.

De aceia sunt si oameni care se supara, pentru ca nu iti inteleg adevarata motivatie, ce te face sa te manifesti asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Toate aceste defecte o sa le duc in lumea cealalta si fiti fara griji nu o sa le mai dezlantuiesc asupra societatii omenesti"

 

Adica ti'ai propus sa'i "corupi" pe cei plecati dintre noi ? :jester:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa imi cer scuze tuturor de pe acest forum pentru limbajul meu(daca v-am ofensat),pentru gandirea mea(daca v-am dezamagit,sau v-am tradat si nu puteti sa ma iertati va inteleg)pentru faptul ca nu sunt ca voi(unii dintre voi vor continua sa ma numeasca ciudat si nebun dupa citirea acestor randuri, daca dumnealor doresc sa le citeasca bineinteles).Imi pare rau ca asa ma vedeti voi pe mine dar gandirile,trairile si limbajul meu DE ACUM IN COLO o sa-l tin pentru mine(pentru ca dupa aceste 4 luni imi este clar ca limbajul meu si comportamentul meu este atat de daunator incat trebuie sa fiu izolat pentru totdeauna-Asa sa fie).Toate aceste defecte o sa le duc in lumea cealalta si fiti fara griji nu o sa le mai dezlantuiesc asupra societatii omenesti.Fiecare traieste asa cum merita,fie ca voi sa traiti cum meritati.

 

Asta arata cam ca un suicide note.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu sunt ultimele, totusi, chiar si cu cereri de scuze tot mai ai o "restanta". Imi recomandasei o carte si nu am apucat sa aflu opinia ta referitoare la ea.

...daca tot doresti o incheiere pe forum, macar sa fie completa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa imi cer scuze tuturor de pe acest forum pentru limbajul meu(daca v-am ofensat),pentru gandirea mea(daca v-am dezamagit,sau v-am tradat si nu puteti sa ma iertati va inteleg)pentru faptul ca nu sunt ca voi(unii dintre voi vor continua sa ma numeasca ciudat si nebun dupa citirea acestor randuri, daca dumnealor doresc sa le citeasca bineinteles).Imi pare rau ca asa ma vedeti voi pe mine dar gandirile,trairile si limbajul meu DE ACUM IN COLO o sa-l tin pentru mine(pentru ca dupa aceste 4 luni imi este clar ca limbajul meu si comportamentul meu este atat de daunator incat trebuie sa fiu izolat pentru totdeauna-Asa sa fie).Toate aceste defecte o sa le duc in lumea cealalta si fiti fara griji nu o sa le mai dezlantuiesc asupra societatii omenesti.Fiecare traieste asa cum merita,fie ca voi sa traiti cum meritati.

 

Bai, omule, tu faci glume cu noi. Dar daca e adevarat ce scrii, eu cred ca tu mai mult ai nevoie sa-ti ofere altii motive sa ramai in viata. Si, oricat de necunoscut ne-ai fi noua (ca doar nu te-a vazut nimeni in realitate), sa stii ca un bilet de adio cu iz suicidal ne alarmeaza. Si da, vorbesc in numele tuturor. Vrei sa te convingem sa nu te sinucizi, sau de ce ai scris asta, aici, pe forum? Ca alt motiv nu vad. Sa stii ca poti trai si asa, cum esti tu. Cu trupul aici, dar cu sufletul...:rot: Crede-ma, se poate, io sunt dovada vie (sau mai degraba half dead) ca se poate :rot: Ma, tu esti bolnav de lume. Ca si mine de altfel, cre' ca daca ne-am fi cunoscut am fi fost prieteni buni si n-ai mai fi suferit atata. Nu stiu cum te-au tinut ai tai, poate te-au tinut prea mult in casa cand erai mic, ti-au pus restrictii prea mari, habar n-am ce sa zic. Tu nu urasti lumea pentru ca te vezi superior ei, ci pentru ca nu poti (inca) sa te integrezi in ea. Tu nu ai probleme in adevaratul sens, tu ai doar psihoze. Nu esti, ma, daunator, daunatori sunt politicienii, nu tu. Deocamdata esti nesemnificativ. Cand o sa ajungi sa declansezi WW3, atunci sa te plangi pe forumuri ca ai "defecte" si ca esti asa si pe dincolo.

 

Bai, sper ca nu esti mort.

Goddamn it, macar o invitatie la inmormantare sa ne fi facut.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa imi cer scuze tuturor de pe acest forum pentru limbajul meu(daca v-am ofensat),pentru gandirea mea(daca v-am dezamagit,sau v-am tradat si nu puteti sa ma iertati va inteleg)pentru faptul ca nu sunt ca voi(unii dintre voi vor continua sa ma numeasca ciudat si nebun dupa citirea acestor randuri, daca dumnealor doresc sa le citeasca bineinteles).Imi pare rau ca asa ma vedeti voi pe mine dar gandirile,trairile si limbajul meu DE ACUM IN COLO o sa-l tin pentru mine(pentru ca dupa aceste 4 luni imi este clar ca limbajul meu si comportamentul meu este atat de daunator incat trebuie sa fiu izolat pentru totdeauna-Asa sa fie).Toate aceste defecte o sa le duc in lumea cealalta si fiti fara griji nu o sa le mai dezlantuiesc asupra societatii omenesti.Fiecare traieste asa cum merita,fie ca voi sa traiti cum meritati.

Nu-ti mai folosi mintea asta a ta pentru a gasi solutii la fobia ta sociala. Nu esti baiat prost, nici nebun, nici ciudat. Cati ani, 19-20? Vrei sa mori tanar, bai? Da?! Mori atunci, 'te dreacu'!

Asa ti-as fi spus daca erai cu adevarat un gunoi daunator societatii. Faci exact cum faceam eu pe la 17-18 ani si crede-ma, tentativele de suicid erau ultima mea problema atunci, fata de celelalte lucruri care ma faceau sa ma gandesc la suprimarea tineretii mele. Dar mi-am revenit in 2-3 ani. O sa-ti revii si tu, caci n-ai sa te sinucizi (nu ca as vrea eu sa fac sa crezi ca ai fi tu las, ci doar din simplul motiv ca stiu cum e sa amani de pe o data pe alta) si oricum... nu exista lumea cealalta, spre dezamagirea ta. Ai sa mori si n-ai s-ajungi nicaieri, ca la orice fiinta care se descompune fizic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×