Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

 

Caut cazare la mare.Neaparat sa fie la casa,nu pensiune,sau daca e pensiune, sa fie cu verdeata.Daca stiti pe cineva ,aveti o cunostinta,va rog spuneti-mi si mie.daca nu e voie pe forum,atnci dati-mi mesaj.Vreau un loc linistit,cu loc de joaca pentru copii si bucatarie,nu vreau o pensiune cu mobilier minimalist si trepte care troznesc cand le urci.Ocamera cu pinza de tifon la usa,care sa tine mustele si o gazda care sa faca uneori bors de peste.multumesc.mi-am permis saq ma dezlantui pentru ca toti avem dreptul la casa de vis.iar eu nu sunt pretentioasa.va pup pe toti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa plec la mare in concediu dar nu stiu inca in ce statiune. Ma gandeam la 2 mai sau in Mangalia. Nu as vrea o plaja ff aglomerata, sa fie decenta adica sa poti sta linistit pe cearsaf nu ca iti intra vreo piatra, si pensiunea/vila sa fie cat de cat aproape de plaja adica sa nu fiu nevoita sa folosesc masina zilnic de mers la plaja. Si seara daca vrei sa iesi la o plimbare sa ai unde adica sa nu te plimbi printre vile. (nu ma refer la club discoteca ca nu ma intereseaza) Camera dubla cu tv si baie proprie. Daca ati fost sau stii ceva pe acolo dragut astept cu nerabdare sa imi dati de veste.

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×