Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ca sa intri in top amatori.... un desen trebuie sa aiba peste 20 de voturi si media mai mare decat 9.50 dar in ziua in care a fost desenat...sau apare pe alta pagina

 

Ca sa intri in top desene..... aici nu conteaza voturile(au intrat desene cu 16 voturi).... trebuie sa faci un desen...care sa fie ales de admin....cred... sau de Dspawn.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O FATA MI-A ZIS MIE CA CICA TREBUIE SA AI 20 DE VOT SI COMN LA FIECARE DESENsi ca trebuie sa ai la fiecare si fiecare desen iti va intra dupa aia in top...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O FATA MI-A ZIS MIE CA CICA TREBUIE SA AI 20 DE VOT SI COMN LA FIECARE DESENsi ca trebuie sa ai la fiecare si fiecare desen iti va intra dupa aia in top...

Wow...deci daca mai fac rost de 5 voturi la ultimul meu desen si fac un desen de top intru in top desene! :x

Nu prea cred, dar incerc sa fac azi un desen de top, Ceva interesant este faptul ca am vazut un desen in top desene cu 16 voturi....era chiar primul desen din galeria desenatorului. http://www.desenatori.ro/desenator/240293/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-a intrat un desen in top si cu 11 voturi :x

Conteaza doar cand moderatorul sau adminul vede un desen, si bineinteles, sa-i placa.

 

De altfel, se poate ca un desen din top votat de un moderator sa fie mutat la amatori de DSpawn, la fel cum un desen de la amatori sa primeasca de la DSpawn o nota peste 8 si sa fie astfel mutat in topul "cel mare"

Editat de whosyourdady

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×