Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei Rx

ce pot face ? oare tine la mine ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare tuturor . O sa trec direct la subiect . Deci este vorba de o fata , pe care am cunoscut-o pe internet . Sta intr-o comuna apropiata de localitatea in care stau eu . Am vorbit aproximativ o saptamana , timp in care ne-am cunoscut foarte bine , aveam multi prieteni comuni , ne visam departe amandoi , ne alintam , glumeam , etc. .. totul era foarte bine . Dupa aceasta saptamana am hotarat sa ma duc la ea acasa sa ne vedem . M-am dus , i-am cumparat un buchet de flori , am imprumutat o masina ca sa ajung acolo , si asa mai departe . Ei in timp ce vorbeam , observam o putina timiditate , dar si putina indiferenta din partea ei . Deci vorbeam despre niste subiecte total neinteresante . Mentionez ca alaturi de noi era si sora sa si un prieten de-al meu . Dupa aceasta zi , am plecat , iar a doua zi am trecut iarasi pe la ea fara sa ii spun nimic . Din nou am observat lipsa unei bucurii sa ma vada , etc. Motivul principal poate ar fi ca nu ii place cum arat , ca sunt prea scund ( am 1.69 , ea are 1.65 ) , sau nu stiu . Deci s-a schimbat foarte mult de cum am vorbit pe internet si cum am vorbit in realitate . Apoi a treia zi mi-a spus sa ramanem doar amici , ca e mai bine asa . Cam atat .

Acum vreau sa imi dati cateva pareri , sfaturi sau cum vreti sa le numiti :yahoo: Ce pot eu sa fac ? tine la mine ? sau nu ? pt ca eu tin la ea foarte mult ...

Mentionez ca am 19 ani , ea 17 . Ne intelegeam super bine pana cand ne-am vazut . Asta e .

Mersi ca mi-ati citit povestea , si lasati-mi cateva mesaje daca aveti timp :kiss:

Salut !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ti-a spus ca vrea sa ramaneti amici, ce vrei mai mult? Nu e clar ca nu tine la tine?

Ba mai mult, nu e clar ca nu te place atat timp cat a dat inapoi dupa ce v-ati vazut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci am vorbit cu ea ... si mi-a spus ca : si-a imaginat ca sunt altfel ... se refera la exterior ...

ca sunt prea scund pentru ea , ca ei ii plac tocurile ... stiti .. fitzele din ziua de azi ...

in fine ... deci cam asta e ...

trecem mai departe :yahoo:

 

mersi tuturor pt raspunsuri :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Andrei, daca nu a facut 'click', mai ai nevoie de explicatii patetice?

 

Everything that glitters aint always gold.

 

trecem mai departe :yahoo:

Rezon.

 

Eu as zice chiar sa fii multumit de cum a iesit, ca sa ti se taie putin exuberanta primelor intalniri.

Primelor sute de intalniri as zice eu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce pot eu sa fac ? tine la mine ? sau nu ? pt ca eu tin la ea foarte mult ...

Mentionez ca am 19 ani , ea 17 . Ne intelegeam super bine pana cand ne-am vazut .

 

 

Vezi, daca nu va intalneati, va mai iubeati si azi ... .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×