Sari la conținut
Forum Roportal
lexulett

Cum imi schimb nickul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna!vreau sa stiu cum se poate schimba numele unui utilizator (de pe desenatori)....dar sa apara schimbat si la pagina 'utilizatori' .......va rog!!!!

 

nimeni nimic :lol:

Editat de Delia_1999

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dai pe modificare profil si pe editeaza profil general...la lista de utilizatori apare mereu primul nume afisat...apare cel nou numai la desene noi si la comentarii noi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dai pe modificare profil si pe editeaza profil general...la lista de utilizatori apare mereu primul nume afisat...apare cel nou numai la desene noi si la comentarii noi

 

 

 

 

multumesc flameguard....dar totusi ex:vezi utilizatorul 'vreau' si-a schimbat numele si acum e 'Lacra**' deci cumva se poate schimba si apare,nu doar la desene noi si la comentarii noi, ci si la pagina 'utilizatori' ...sper ca ai inteles ce am vrut sa spun :lol:

Editat de Delia_1999

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multumesc flameguard....dar totusi ex:vezi utilizatorul 'vreau' si-a schimbat numele si acum e 'Lacra**' deci cumva se poate schimba si apare,nu doar la desene noi si la comentarii noi, ci si la pagina 'utilizatori' ...sper ca ai inteles ce am vrut sa spun :jester:

 

am inteles...dar totusi nu inteleg de ce mie imi apare ince numele vechi de p95gy27 http://www.desenatori.ro/desenatori/31.htm deocamdata sunt pe pagina 31...poate se schimba numele numai la primii 4 desenatori...ca haker_blue ar trebui sa fie melo :jester: si e pe prima pagina

totusi vreau are numele vechi la desene mai vechi si probabil si la comentarii

Editat de Flameguard

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am inteles...dar totusi nu inteleg de ce mie imi apare ince numele vechi de p95gy27 http://www.desenatori.ro/desenatori/31.htm deocamdata sunt pe pagina 31...poate se schimba numele numai la primii 4 desenatori...ca haker_blue ar trebui sa fie melo :jester: si e pe prima pagina

totusi vreau are numele vechi la desene mai vechi si probabil si la comentarii

 

dap si in cazul meu la fel :roll: ....in cazul celorlalti cel mai bun exemplu pe care ti-l pot da,de care sunt sigura si nu e singurul,e mister .....inainte avea numele 'alin-horatiu' (sau ceva de genu') acum observ ca e schimbat in 'mister 8)' si e pe prima pagina de utilizatori (al 11-lea)..... numele i s-a schimbat la desene dar si la comentarii....cat despre 'vreau' si-a schimbat numele dar desene noi nu a mai facut,asa am impresia (numele se schimba doar la desenele facute dupa ce ti-ai schimbat numele), in schimb la comentarii s-a schimbat....lol observi ce informata sunt :jester: :P :jester: sincer nu stiu ce sa mai cred... anyway rabdare,poate o sa ne lumineze cineva...c

Editat de Delia_1999

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×