Sari la conținut
Forum Roportal
anamarialarisa

Despre caini

Caini  

16 membri au votat

  1. 1. Cat de mult va plac cainii?

    • 20%
      0
    • 50%
      1
    • 100%
      15
  2. 2. Ce alte animale va plac?

    • Pisicile
      9
    • Hamsterii
      4
    • Iepurii
      10
    • Serpii
      3
    • Broastele testoase
      7
    • Ursii koala
      6
    • Ursii panda
      6
    • Tigrii
      4
    • Dinozaurii
      3
    • Leoparzii
      3
    • Gheparzii
      3
  3. 3. Ce rase aveti?

    • Husky
      1
    • Mops
      2
    • Bichon
      0
    • Chow-Chow
      0
    • Pincher Pitic
      0
    • Alte rase
      13


Postări Recomandate

rottweiler-6ani-Tessa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat de mult va plac cainii?: Cainii imi plac mai putin de 20%, sa spunem 0,1.

Ce alte animale va plac?: Imi plac caii, mai ales cand sunt actori.

Ce rase aveti?: Mai demult am primit cadou un hamster. Cu toate ca nu imi placea l-am tinut o perioada... pana a evadat si mi-a ros perdeaua si covorul.

Niciodata nu am avut un caine si nici nu voi avea vreodata, dar daca este sa imi exprim preferinta... un caine de talie mare este mai frumos decat o piticanie galagioasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am 4 Husky siberieni si una bucata maidanez simpatic. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chestionarul nu este corect exclude pe cei care antipatizeaza cainii ... de rase ce sa mai zic ... un chestionar facut pe genunchi

 

dar am prins ideea

 

ma enerveaza cainii fara stapan si "iubitorii de animale" care au propagat acest fenomen in oras din mila (sau prostie dupa parerea mea) ... astfel incat a devenit aventura traversarea unor zone aflate sub acoperirea maidanezilor

 

ma enerveaza cei 2 proprietari de caini de la mine din zona care ies cu animalele lor in fiecare dimineata acestea vin isi fac nevoile unde vor ei de preferat exact in fata iesirii din garajul meu ... acesti oameni sunt atat de mari iubitori de animale de iti vine sa ii pupi cu ranga in dinti ... unul dintre ei a fost chiar putin suparat de pe mine intro dimineata cand javra lui a venit si sia facut nevoile chiar cu mine de fata in timp ce incercam cu frumosul sal indrum sa faca in alta parte. stapanul se uita ca un retardat si nu facea nici un gest. am cules cu un ziar rahatul si lam pus in fata usii apartamentului lui.

 

in alta ordine de idei daca as locui la curte cu siguranta as avea un caine. am avut un husky cand eram mic si cred ca simpatizez cainii cam 18%

 

am mai avut pisica, papagali, un pui de gaina - era un cocos garlejat si cu pene pe picioare ... haios rau

Editat de mau77mau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma enerveaza cei 2 proprietari de caini de la mine din zona care ies cu animalele lor in fiecare dimineata acestea vin isi fac nevoile unde vor ei de preferat exact in fata iesirii din garajul meu ... acesti oameni sunt atat de mari iubitori de animale de iti vine sa ii pupi cu ranga in dinti ... unul dintre ei a fost chiar putin suparat de pe mine intro dimineata cand javra lui a venit si sia facut nevoile chiar cu mine de fata in timp ce incercam cu frumosul sal indrum sa faca in alta parte. stapanul se uita ca un retardat si nu facea nici un gest. am cules cu un ziar rahatul si lam pus in fata usii apartamentului lui.

 

Miau77miorlau, dacă patrupedul ăla ştia mai multă gramatică dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... acesti oameni sunt atat de mari iubitori de animale de iti vine sa ii pupi cu ranga in dinti ... unul dintre ei a fost chiar putin suparat de pe mine intro dimineata cand javra lui a venit si sia facut nevoile chiar cu mine de fata in timp ce incercam cu frumosul sal indrum sa faca in alta parte.

Ce caine nesimtit ! :meeting:

Sa isi faca nevoile de fata cu tine. Asa ceva e, revoltator! :roll:

 

Cata impertinenta. :o:

 

Bistro, numai tu esti de vina ! :P

Editat de Bella Donna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi plac si caii !

Si eu iubesc caini. Dar ai altora! Recunosc.

Asta pentru ca nu am rabdarea necesara sa ii plimb si sa am grija lor.

In schimb, pisicile au prioritate.

Ele un stil al lor propriu, prin care isi doresc sa fie lasate in pace si sa isi satisfaca numai capriciile cand au ele chef.

Cred ca intr-o alta viata am fost pisica. :o:

 

Iar caii sunt de-a dreptul superbi.

Pacat ca este destul de scump, si departe de mine, clubul ecvestru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×