Sari la conținut
Forum Roportal
Mewtwo

Film Documentar - Moon Rising

Postări Recomandate

Da, pot sa fabuleze sub hipnoza, dar cand se stabileste credibilitatea unui caz se iau mai multe in considerare, de exemplu: arsuri sau urme pe piele (sau radiatii mari, care mai tarziu pot da cancer), implanturi, care analizate la laboarator se dovedesc a fi dintr-un material necunoscut, faptul ca un numar mare de oameni care nu se cunosc intre ei povestesc exact acelasi lucru...

Ce este totusi ciudat... de ce pana acum nu exista nici macar un film sau o poza cu vreun extraterestru care sa para real?

Poza asta e singura care pare oarecum reala:

dead_alien_picture_10.jpg

http://www.alienandufopictures.com/alien_pictures_2.html

 

 

 

 

Poza extraterestrului e cam prea pamanteana , are trasaturi nu foarte ciudate ( lipsa de imaginatie a creatorului ) . Mi-i imaginez ceva mai exotici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Make-up artists de la Hollywood jubileaza vazand cat de verosimile par lucrarile lor unora.

 

:spiteful:

Faza e ca sunt atatea adevaruri amestecate cu miciuni incat e greu sa discerni...

Eu las porti deschise spre ideea ca orice e posibil... chiar si existenta extraterestrilor! Nu e ciudat ca ne-am dezvoltat tehnologic f rapid in ultimii 10... sau 50 de ani?

 

Poza extraterestrului e cam prea pamanteana , are trasaturi nu foarte ciudate ( lipsa de imaginatie a creatorului ) . Mi-i imaginez ceva mai exotici.

 

Sunt pentru toate gusturile: blonzi, reptilieni, gri cu ochii mari...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, pot sa fabuleze sub hipnoza, dar cand se stabileste credibilitatea unui caz se iau mai multe in considerare, de exemplu: arsuri sau urme pe piele (sau radiatii mari, care mai tarziu pot da cancer), implanturi, care analizate la laboarator se dovedesc a fi dintr-un material necunoscut, faptul ca un numar mare de oameni care nu se cunosc intre ei povestesc exact acelasi lucru...

Ce este totusi ciudat... de ce pana acum nu exista nici macar un film sau o poza cu vreun extraterestru care sa para real?

Poza asta e singura care pare oarecum reala:

dead_alien_picture_10.jpg

http://www.alienandufopictures.com/alien_pictures_2.html

 

 

 

 

Da, corect, asta e una din teorii... dar acum s-a inventat o alta metoda pentru implant: vaccinarea.

Deocamdata asa se procedeaza la animale: cu un ac mai gros si un chip minuscul...

Cica ne paste o epidemie de gripa si apoi vaccinari obligatorii (sper sa nu fie adevarat!)

 

hypodermic.jpg

 

 

s-ar putea sa fie gripa porcina,gripa la care te referi....de exemplu in Marea Britanie va fi obligatorie vaccinarea impotriva gripei porcine....si se pare ca si gripa porcina,alaturi de cea aviara si alte boli sunt fabricate in laborator si apoi eliberate printre oameni...pentru a mai micsora numarul lor....evreii astia nu se astampara.....ne dau criza financiara iar acum gripa porcina si sunt sigur ca va fi obligatorie vaccinarea ca si vaccinnul impotriva cancerului de col uterin(campania de vaccinare care se reia din pacate)......si acum o stire interesanta SI SCUZATI OFFTOPICUL....DAR NU AM AVUT UNDE SA POSTEZ DESPRE VIRUSI. :spiteful:

 

http://www.antena3.ro/stiri/stiinta/gripa-...ocid_75907.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh:

Faza e ca sunt atatea adevaruri amestecate cu miciuni incat e greu sa discerni...

Eu las porti deschise spre ideea ca orice e posibil... chiar si existenta extraterestrilor! Nu e ciudat ca ne-am dezvoltat tehnologic f rapid in ultimii 10... sau 50 de ani?

 

 

.

 

 

N-a zis nimeni ca nu sunt dar daca au tehnologia necesara sa ajunga aici de la cine stie ce distanta de Terra nu cred ca sunt atat de imbecili incat sa se prabuseasca tocmai pe planeta noastra si sa-i scobeasca astia printre mate. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-a zis nimeni ca nu sunt dar daca au tehnologia necesara sa ajunga aici de la cine stie ce distanta de Terra nu cred ca sunt atat de imbecili incat sa se prabuseasca tocmai pe planeta noastra si sa-i scobeasca astia printre mate. :spiteful:

bad :doh: :lol2:

Editat de Roxana5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×