Sari la conținut
Forum Roportal
black_metal

Formatii preferate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pt inceputurile de rock ce asculti e bine, trebuia sa zici asa de la bun inceput si nu saream pe tine :o: .Oricum e bine sa-ti faci rost de underground chiar daca acuma incepi cu rockul sa stii ca nu o sa-ti para rau!

 

 

Da, ar fi o idee buna sa asculte underground! Dar totusi sa aiba si o idee despre formatiile cunoscute (nu in sensul de comerciale) :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"queen, hmmm... tie iti place muzica mai veche, dar in acelasi timp cea care a facut istorie.Bine ca mai exista oameni care asculta rock fain!!!"

de gresit..tu gresesti black metal aia nu e muzica veche e MUZICA..

Enslaved,Enthroned,Nokturnal Mortum,Mayhem,Marduk,Armagedda,Antaeus,Annihilatus...:o:

tu chiar vezi un greatest-hits Annihilatus peste 20 de ani? sau un concert "Mortum si filarmonica din Londra"?..genial :D :P

Editat de Dunedain

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uuuuuuuuu garoafo vezi sa nu :P :o: .Stii ceva eu am descoperit si muica anilor 70, 80, 90 si "grohaieli" spre deosebire de tine care a descoperit doar primele chestii.Din moment ce nu a descoperit"grohaielile" nu ai ce comenta in legatura cu ele doar in cazul in care esti mai imatur decat mine, si se pare ca asa e!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

''tu chiar vezi un greatest-hits Annihilatus peste 20 de ani? sau un concert "Mortum si filarmonica din Londra"?..genial''

 

Sred ca se referea la formatiile de care am zis eu queen ac/dc si ce am mai zis...sau...:?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu zieai ca asculti nightwish in special, hmmm o formatie care nu se diferenteaza foarte mult de ei la gen dar la cantat da este Therion.Poate ai auzit de ei.Alte e Amorphis.Anathema...sunt mai multe oricum tu fa-ti rost de astea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×