Sari la conținut
Forum Roportal
black_metal

Formatii preferate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am sa va dau anumite formatii care-mi plac in mod deosebit insa nu pot realiza un top al acestora pt ca e foarte greu, mie imi pac toate cam la fel:

 

Enslaved,Enthroned,Nokturnal Mortum,Mayhem,Marduk,Armagedda,Antaeus,Annihilatus etc. sunt o groaza!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

rotting christ,system of a down,metallica,iron maiden,children of bodom,devildriver :rock: ,deathstars,six feet under

astea imi plac cel mai mult dar imi e greu sa ma decid in ce ordine ;) si cand ma apuca asa o melancolie (f f f f f rar :rock: ) anathema si lake of tears :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iulya19 ce pot sa-ti zic, asculti muzica foarte ciudata, adica asculti si black, si heavy, si hard, si death din ce ai scris mai sus, le cam amesteci dar in orice caz asculti muica de caliatte se poate spune.

 

queen, hmmm... tie iti place muzica mai veche, dar in acelasi timp cea care a facut istorie.Bine ca mai exista oameni care asculta rock fain!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iulya19 ce pot sa-ti zic, asculti muzica foarte ciudata, adica asculti si black, si heavy, si hard, si death din ce ai scris mai sus, le cam amesteci dar in orice caz asculti muica de caliatte se poate spune.

le cam amestec dar astea imi plac.Ce ,nu se poate sa iti placa mai multe genuri? :rock: dupa black nu prea ma omor, adica sunt cateva formatii(foarte putine)care sa imi placa cu adevarat :unsure: si este muzica de calitate ceea ce imi place mie, daca mie imi place...asta e sg.lucru care conteaza :rock:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da mi-am dat si eu cu parerea la ce asculti, si am zis ca e destul de buna muzica, sa nu ma intelegi gresit.

 

Steal me pot sa zic ca asculti muica comerciala care de obicei nu e de calitate, mai rar vezi formatii comerciale care sa produca muzica de calitate.Daca vrei un sfat si te intereseaza: incearca sa faci rost de muzica underground insa fara a schimba genul muzical.O sa vezi o diferenta uriasa intre ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok nu incerc sa ma scuz sau ceva in genul asta imi place ce ascult cred ca e de calitate si dc nu ascult si muzica necomerciala, logic nu e prea cunoscuta.Ce sa zic is un incepator in ale rock-ului si mc pt sfat o sa incerc sa caut sa vad cum sta treaba :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pt inceputurile de rock ce asculti e bine, trebuia sa zici asa de la bun inceput si nu saream pe tine :P .Oricum e bine sa-ti faci rost de underground chiar daca acuma incepi cu rockul sa stii ca nu o sa-ti para rau!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×