Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Servicii profesionale si nici macar nu esti in stare sa iti iei un domeniu ? Facator de siteuri ce esti.

 

Nenea, nu te paste pe tine ce domeniu am ales eu. Daca eu sunt in stare sa optimizez un domeniu gratuit, si sa fac bani cu el, ce te mananca pe tine prostia? Zace rau de tot in tine, moldoveanule. Mancator de rahat :*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nenea, nu te paste pe tine ce domeniu am ales eu. Daca eu sunt in stare sa optimizez un domeniu gratuit, si sa fac bani cu el, ce te mananca pe tine prostia? Zace rau de tot in tine, moldoveanule. Mancator de rahat :*

Uite vezi? Nici in conversatie nu esti bun. Asa vei vorbi si cu clientii care te vor refuza? Probabil.

Si nu stiu ce optimizare o sa ii faci tu in conditiile in care siteul nu mai merge de cel putin 2 zile.

 

PS: Ai mai mult de 13 ani ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa trec la subiect pentru ca ati cam luat-o pe carare... asa,in legatura cu site-ul ai putea sa-i schimbi putin design-ul,incearca sa faci ceva simplu,si la obiect.Pe mine nu ma impresioneaza site-urile de webdesign care arata ca si un site de jocuri,eu vreau sa vad ce ma intereseaza si sa ajung usor la ceea ce ma intereseaza.In legatura cu "Doar aici cele mai mici tarife" , poti sa-l stergi linistit:) ... eu mi-am spus parerea,tu faci ce vrei:P ... bafta in continuare.

 

__________________

Am un site de counter strike 1.6 si unul de jocuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un design de nota 4.. si nu stiu ce servicii oferi tu pentru 50 RON. Dar eu nu as apela niciodata la tine.

 

O treaba serioasa se face in cel putin 1-2 saptamani. In 24 de ore nu poti decat sa iei un template si sa ii modifici un text.

Eu apelez la tine si te rog sa-mi faci un magazin virtual...In cat timp il realizezi si cat ma costa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un design de nota 4.. si nu stiu ce servicii oferi tu pentru 50 RON. Dar eu nu as apela niciodata la tine.

 

O treaba serioasa se face in cel putin 1-2 saptamani. In 24 de ore nu poti decat sa iei un template si sa ii modifici un text.

Eu apelez la tine si te rog sa-mi faci un magazin virtual...In cat timp il realizezi si cat ma costa?

Din fericire nu a fost postat de catre mine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.Nu conteaza ce are el pe site si ca este pe subdomeniu,conteaza ce are in portofoliu si am vazut ca asa ceva nu exista.

2.Un webdesigner profesionist,nu a auzit de vorba "sa ia un template",ci sa faca unul....am vazut ca dati lectii dar sunt sigur ca sunteti facatori de site-uri de manele

3.La un asemenea pret de 50 lei este destul de ok o pagina cu o descriere,una de contact si o optimizare bunicica....cine nu are bani de o bere la barul de vizavi poate sta mai pe margine...

4.Pustiul,a invatat si el doua trei chestii si a vrut sa scoata un ban,dar numai ca nu merge asa,insa webdesigneri ce sunt unii vin cu detalii care mai de care.

Mesteru care face o treaba serioasa in 2 saptamani inseamna ca trage si un somn copios.....ori trage cu tancu de imaginatie sa ii produca ceva idei asta in cazul in care este original ,dar ma indoiesc

 

 

Eh si mai sunt multe de zis,dar timpul strange cureaua!

 

Pustiule,ori iei cartea in mana inveti si apoi te dai webdesigner....ori continui sa te faci de ras!

Daca aveti ceva de spus,inseamna ca este parerea voastra si nu am ce face cu asa ceva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×