Sari la conținut
Forum Roportal
DSpawn

Yahoo messenger, MSN, Aol

Postări Recomandate

buna tuturor, am o problema si nu stiu cum sa o rezolv, nu-s prea priceputa, nici macar nu stiu cum sa pun o intrebare aici, asa ca am dat repy aici. Poate ma ajutati voi!!!! Despre ce e vorba. Cand vorbesc pe mess si am web si eu si persoana cu care vorbesc, in fereastra de web a persoanei respective apar tot felul de adrese http:// si la un moment dat se aude in boxe cate un clik. Stie cineva sa imi spuna ce este? Am incercat sa intru pe adresele respective si nu pot intra. Va multumesc daca m-ati putea ajuta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU prea am incredere in site-urile acestea "ocolitoare".

De unde stii ca sunt 100% credibile ? Daca memoreaza parolele si login-urile ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

crezi da ar putea cineva sa intercepteze convorbirea sau imaginile de web? La calculator am acces doar eu si am norton internet security ca antivirus care are si firewall activat, mai am si un antispyware beta. Am intrat pe forum si am tot citit de ce nazdravanii se pot face. Cum as putea sa imi dau seama daca e un programel sau un virus care imi intercepteaza discutiile. Pe mine m-au cam speriat clickurile alea pe care le-am auzit doar dupa ce pun webcam. Poate stiti voi si m-ati lamuri si pe mine ca am o stare aiurea ma simt de parca mi-ar fi intrat hotii in casa. Multam fain

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×