Sari la conținut
Forum Roportal
bistro

Amanet, aur, blestem, vis

Postări Recomandate

nu mai tin minte daca am citit sau am vazut la televizor ceva de acest gen. Am avut rabdarea de a urmari emisiunea pentru ca mi s-a parut mai ,,curatica" decit alte emisiuni.

Asadar se discuta acolo de energia pe care o poseda bijuteriile vechi, purtate.Posesorii lor , purtindu-le , le imprima fara sa vrea senzatii traite, sentimente si energie interioara.

Se poate sa fie si in cazul tau ceva de genul asta.Cum nu reprezinta penru tine valoare sentimentala(inteleg ca le-ai cumparat de la Amanet) de ce nu incerci sa le vinzi din nou aceluiasi Amanet?

Poate ca intre timp au venit sa si le ia inapoi , dorind sa nu le instraineze.

Editat de nimfa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum nu reprezinta penru tine valoare sentimentala(inteleg ca le-ai cumparat de la Amanet) de ce nu incerci sa le vinzi din nou aceluiasi Amanet?

Poate ca intre timp au venit sa si le ia inapoi , dorind sa nu le instraineze.

 

M-am g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
banii au fost ai tai initial.

cu ei cumpara-ti alte bijuterii, de data asta noi...si o sa fii impacata.

 

Mulţam fain pt sfat. Deocamdată sunt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iubita, cea mai grea e ruperea. EU STIU . dar te rog sa ai putina incredere, macar pentru lucrurile de zici ca le-ai suferit si.....fa cum ti-am spus.

si io puteam sa-i duc cutitul inapoi la ruda asta, dar as fi fost vinovata de un rau intentionat.

in fine, alegerea iti apartine. io una am descoperit asta absolut singura, din disperare si groaza. si n-am ezitat. si NU AM GRESIT.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

il vei rupe doar aruncandu-le in asa fel sa nu poata fi gasite. asta este tot ce voiam sa-ti spun. nici o alta solutie nu este viabila in cazul lucrurilor pe care le povestiram noi aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×