Sari la conținut
Forum Roportal
Dunedain

Loc de dat cu capul

Postări Recomandate

amice..il stii pe caragiale? vorbeam cu el intr-o zi la berarie la gambrinus..ca sa-l citez:"amicul snagov? un idiot"...mai hahalera mai..cum bine spunea cineva aici pe forum,noi doi nu jucam in aceeasi liga.Ti-am dat MESAJUL ala ieri sa-ti ofer sansa sa nu te faci de cacat in public.Ca vorba aia ai atatea persoane feminine pe care vrei sa le impresionezi.daca tu continui sa ai vise erotice cu mine trimitandu-ti PM-uri,e problema ta..dar nu uda forumul ca si asa e naclait

Cum nu ti-ai spalat farfuria de rahat dupa ce ai mancat ieri..uite ce a ramas pe fundul ei :"E natural sa ne

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stii k ai dreptate? in sfarsit, igasesc k suntem d aceeasi parere intr`o privinta dunedain: nici eu nu as vrea s mi se mai editeze posturile, sau s fie puse p invisible pentru k am folosit cuvantul RAHAT in post,,,,,,,,,,,,,,oricum, stii bine k noi am avut altercatiile noastre si deci, sunt convinsa k am s primesc un raspuns p masura din partea ta, asa`i? :P . stiu eu c stiu. <_< k o "stimata panarama a intelepciunii" c sunt, tin sa precizez k acest topic este facut pentru a`ti scoate l iveala coeficientul? tine minte k eu ti`am zis s fii tu frumos si destept pentru mine,,,,,,,,,,,aaa, poti s imi spui si "cacacioasa mica" cum i`ai spus Dulcicai, dar crede`ma k ar fii prea sec,,,,,,,,,,,,,pentru un tip atat d inovator k tine. m crezi sau nu? crezi k inteligenta s masoara in ani? dak da, pai atunci, mai spun inca o data, esti DESTEPT. dar crede`ma k inteligenta s masoara in experienta d viata, pt k maturitatea in gandire nu s depisteaza dupa scoala, ci dupa "scoala vietii". poti sa ai 30 d ani si s nu t fii lovit d nimic din care s inveti ceva cu adevarat, s vezi viata in roz, si s fii inca "baiatul mamei",,,,,,,,,,,,,,,,,,,trist, dar adevarat :evil: deci, sper k ai s citesti cu mare atentie c am scris si s vad postat un raspuns l c am scris eu, nu alte aberatii,,,,,,,,,

numa bine :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mesajele tale au fost editate pentru ca sunt greu de urmarit/citit si nu transmit informatie. Scrie undeva in reguli, poate cu un corp de litera prea mic, ca se urmareste promovarea unei limbi romane corecte si cu o punctuatie de rigoare.

Cat despre informatia transmisa de unele mesaje ale unor utilizatori, daca e neglijabila vor fi trimise fie la 'offtopic' fie la 'recycle bin'. Poate si datorita reclamatiilor lui Dunadan vom lua masuri in a duce chat-ul de pe forum pe http://www.roportal.ro/discutii/flashchat/flashchat.php iar mesajele incoerente la una din cele doua locatii precizate mai sus.

Ne pare rau, sunt cativa care au de suferit din chestia asta dar poate pe termen lung va duce la un nivel mai ridicat al discutiilor de pe forum, nivel ce se afla in declin la ora actuala, poate si datorita numarului mare de inregistrari, si el in crestere.

 

Nu vreau sa fiu rau inteles, fiecare poate ar avea nevoie sa fie ascultat, de la ce a mancat dimineata pana la ce discutii a avut pe YMS, dar ma gandesc ca un 'seif' de informatii utile ar fi mai bine primit aici. Iar informatii utile se gasesc pe forum din abundenta, pacat ca incep sa se inece intr-o mare de nonsens...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mesajele tale au fost editate pentru ca sunt greu de urmarit/citit si nu transmit informatie. Scrie undeva in reguli, poate cu un corp de litera prea mic, ca se urmareste promovarea unei limbi romane corecte si cu o punctuatie de rigoare.

Cat despre informatia transmisa de unele mesaje ale unor utilizatori, daca e neglijabila vor fi trimise fie la 'offtopic' fie la 'recycle bin'. Poate si datorita reclamatiilor lui Dunadan vom lua masuri in a duce chat-ul de pe forum pe http://www.roportal.ro/discutii/flashchat/flashchat.php iar mesajele incoerente la una din cele doua locatii precizate mai sus.

Ne pare rau, sunt cativa care au de suferit din chestia asta dar poate pe termen lung va duce la un nivel mai ridicat al discutiilor de pe forum, nivel ce se afla in declin la ora actuala, poate si datorita numarului mare de inregistrari, si el in crestere.

 

Nu vreau sa fiu rau inteles, fiecare poate ar avea nevoie sa fie ascultat, de la ce a mancat dimineata pana la ce discutii a avut pe YMS, dar ma gandesc ca un 'seif' de informatii utile ar fi mai bine primit aici. Iar informatii utile se gasesc pe forum din abundenta, pacat ca incep sa se inece intr-o mare de nonsens...

a...ha.atunci am sa incerc sa scriu cat mai corect. e bine asa? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E perfect <_<

Daca tot suntem offtopic si profitam de spatiul de emisie pus generos la dispozitie de Razboinicul :P, trebuie spus ca in general mesajele ce contin 'k', 'dk', multe puncte-puncte, lipsa de enter-uri, precum si alte minuni alte tehnografiei nu sunt asa bine vazute. Desigur, suntem in era chat, mIRC, dar prima impresie conteaza intotdeauna si ultimul lucru pe care ti l-ai dori e sa fii subevaluat(a).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E perfect :roll:

Daca tot suntem offtopic si profitam de spatiul de emisie pus generos la dispozitie de Razboinicul :evil:, trebuie spus ca in general mesajele ce contin 'k', 'dk', multe puncte-puncte, lipsa de enter-uri, precum si alte minuni alte tehnografiei nu sunt asa bine vazute. Desigur, suntem in era chat, mIRC, dar prima impresie conteaza intotdeauna si ultimul lucru pe care ti l-ai dori e sa fii subevaluat(a).

oky :P inteleg, desi.. <_<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate si datorita reclamatiilor lui Dunadan ...

 

Presupun ca te referi la Dunedain, razboinicul nostru. Hai sa nu il confundam. Dunadan nu e Dunedain...sunt doua persoane diferite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este , este aceiasi persoana..nu a incecat sa ascunda niciodata asta..ba a folosit acelasi "avatar" ca sa spun asa :P

Editat de Dunedain

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×