Sari la conținut
Forum Roportal
Dunedain

Loc de dat cu capul

Postări Recomandate

Poate memoria incepe sa ma lase, dar cred ca primul post din acest thread e primul cu o tenta constructiva a autorului. La cat mai multe!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu credeam ca am probleme grave...dar citind aceasta imitatie de topic mi-am dat seama ca sunt mult mai normal decat mi-am inchipuit!

crystyann tu nu ai nici un fel de probleme..incerci doar sa fii haios,cateodata iti reuseste.Iar asta daca nu ai inteles,nu se vroia un topic

Se vroia un loc de f**** in gura(ca sa terminam cu domnisorismele),ma obosesc sa am grija cu toti imbecilii ce si cum vorbesc.daca se simte cineva in stare sa ma f*** in gura,academic sau nu..la ce nivel vrea el..ii dau posibilitatea sa o faca.Mai pot sa dau si numarul meu de telefon sau adresa daca se gasesc doritori.Oricine.oricand daca va tine suspensorul,pe orice ton..hai..macar aici fiti voi!.

Nu am incercat decat sa inchiriez o camera in bucolicul forum,unde lumea sa nu se jeneze sa spuna ce vrea cum vrea si cand vrea.Fara frica ca va fi banat,editat sau mai stiu eu ce de catre nenii aia care fac pe moderatorii,si a caror autoritata pe mine unul ma face cel mult sa zambesc,sa-si dea cu parerea

E un armistitiu intre mine si roportal,doar am promis sa nu ma mai exprim offtopic in afara lui.Iar daca a folosit pentru intarirea bunei pareri despre sanatatea ta mintala..nu poate decat sa ma bucure

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si de ce crezi ca as avea eu bucurii la un simbolic sex oral cu tine??? Ce mi-ai facut?

Nu stiu , imi semeni a genul de om caruia ii place sa fie biciuit...,un fel de sado-masochism ascuns sub un act de caritate...sincer sa fiu cred ca daca vroia cineva sa te "fuckuiasca" te gasea si in alte parti....

Oricum, este bine totusi ca esti destul de modest incat sa nu te consideri "buricul targului" :unsure:

Aaaaaaaaaaa..stii cumva, paranoia se trateaza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si de ce crezi ca as avea eu bucurii la un simbolic sex oral cu tine??? Ce mi-ai facut?

Nu stiu , imi semeni a genul de om caruia ii place sa fie biciuit...,un fel de sado-masochism ascuns sub un act de caritate...sincer sa fiu cred ca daca vroia cineva sa te "fuckuiasca" te gasea si in alte parti....

Oricum, este bine totusi ca esti destul de modest incat sa nu te consideri "buricul targului" :rock:

Aaaaaaaaaaa..stii cumva, paranoia se trateaza?

Tinere cu cat golash..sa-ti explic cum ai ajunge tu sa tangjesti dupa un simbolic sex oral cu mine : tu mai spui o platitudine..sau o tampenie ...sau pur si simplu ai o tentativa disperata de a evada din anonimat,fie si aici pe forum.Si mie,dintr-un motiv sau altul mi se pune pata sa te iau in tabarca.Tu atunci ce o sa faci? vii aici unde eu te las sa bati campii in orice mod doresti pentru a demonstra ca eu sunt cel care ar trebui safie facut de 2 bani.daca reusesti sa o faci la un nivel superior sau cel putzin egal cu mine..respect..daca nu esti in stare..poti sa cobori pana la sex oral..numai sa nu musti!

Pentru inceput "felul ala de sado-masochism" de care pomeneai e greu sa fie ascuns de O SINGURA persoana sub orice.Iar cele 2 extreme nu sunt atat de greu de diferentiat incat sa nu te poti oprii la una din ele.Dar termenii pretentiosi fura inima oricarui mediocru care vrea sa pozeze in om de spirit.

Uite.tie de exemplu pot sa-ti ofer asistenta cand mai simti nevoia sa te dai inteligent.Dar crede-ma,chiar si fara ajutorul meu tot se va gasi pana la urma una bucata demoazela aici pe forum sa ti se agatze de gatul acvilin.persevereaza!

:unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si de ce crezi ca as avea eu bucurii la un simbolic sex oral cu tine??? Ce mi-ai facut?

Nu stiu , imi semeni a genul de om caruia ii place sa fie biciuit...,un fel de sado-masochism ascuns sub un act de caritate...sincer sa fiu cred ca daca vroia cineva sa te "fuckuiasca" te gasea si in alte parti....

Oricum, este bine totusi ca esti destul de modest incat sa nu te consideri "buricul targului" :unsure:

Aaaaaaaaaaa..stii cumva, paranoia se trateaza?

Nu se stie pasaroi, de cand cu femeia si numai femeia, intrebarea ta are 2 taisuri :rock:

In rest, e prea superficial topicul asta ca sa nu reuseasca cineva sa il fuckuiasca pe Dunadain. M-a bufnit rasul cand am citit ca el vrea s-o suga de fapt. Eroule! Dai in penibil. :rock: muuuult mai penibil decat cei care-si exprima gingasia fata de iubitul sau iubita la celelate topicuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tinere cu cat golash..sa-ti explic cum ai ajunge tu sa tangjesti dupa un simbolic sex oral cu mine : tu mai spui o platitudine..sau o tampenie ...sau pur si simplu ai o tentativa disperata de a evada din anonimat,fie si aici pe forum.Si mie,dintr-un motiv sau altul mi se pune pata sa te iau in tabarca.Tu atunci ce o sa faci? vii aici unde eu te las sa bati campii in orice mod doresti pentru a demonstra ca eu sunt cel care ar trebui safie facut de 2 bani.daca reusesti sa o faci la un nivel superior sau cel putzin egal cu mine..respect..daca nu esti in stare..poti sa cobori pana la sex oral..numai sa nu musti!

Pentru inceput "felul ala de sado-masochism" de care pomeneai e greu sa fie ascuns de O SINGURA persoana sub orice.Iar cele 2 extreme nu sunt atat de greu de diferentiat incat sa nu te poti oprii la una din ele.Dar termenii pretentiosi fura inima oricarui mediocru care vrea sa pozeze in om de spirit.

Uite.tie de exemplu pot sa-ti ofer asistenta cand mai simti nevoia sa te dai inteligent.Dar crede-ma,chiar si fara ajutorul meu tot se va gasi pana la urma una bucata demoazela aici pe forum sa ti se agatze de gatul acvilin.persevereaza!

:unsure:

 

Bine Dunedain ti-ai atins scopul... eu mi-am incheiat in seara aia stii tu care.... cearta cu tine.. si stii care au fost motivele mele de atac, la adresa ta. Acum o singura doleanta am, aceasi ca atunci, te rog lasa-ne lumea noastra intacta. Aici putem fi ceea ce vrem, putem fi pasaroi , putem fi cavaleri neinfricati, putem fi cine vrem noi. Asta e avantajul internetului de prin partile astea .... poti sa fi cine vrei tu..... poti sa faci ce afirmatie vrei, fie ea idioata, sau inteligenta. As prefera sa vad opiniile tale personale la un anumit topic, chiar daca poate ele nu vor fi cele reale, in locul atacurilor la prostia crasa sau nu, a unora din utilizatorii acestui forum. Iti cer asta pentru k spre deosebire de ceilalti de pe acest forum am avut onoarea sa discutam si pe PM, si mi-ai lasat o impresie buna ( nu k asta ar conta foarte mult pt tine) si nu as vrea sa mi-o stric. Abia astept... reply-ul tau acid... :rock:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu se stie pasaroi, de cand cu femeia si numai femeia, intrebarea ta are 2 taisuri ;)

In rest, e prea superficial topicul asta ca sa nu reuseasca cineva sa il fuckuiasca pe Dunadain. M-a bufnit rasul cand am citit ca el vrea s-o suga de fapt. Eroule! Dai in penibil. :rock: muuuult mai penibil decat cei care-si exprima gingasia fata de iubitul sau iubita la celelate topicuri.

fai cacaioasa mica! ai pus punctul pe I.Pt. oameni cu muia ca tine si ca pasaroi am deschis topicul asta.Sa va dau sansa, sa aratati lumii ce puteti.Am auzit ca ma cred "buricul forumului."Am deschis larg portile sa las imbecilii de toate categorille sa vina si sa-mi demonstreze contrariul.Voi doi ati fost primii! rezultatul?lamentabil

roportal..daca ajung la sa-ti demonstrez ca ai 300 de idioti aici pe forum in stare sa latre si sa muste de cur intr-un mod total pueril,infantil,agramat si frustrat,promiti daca nu sa-l inchizi macar sa faci o selectie a celor care se pot exprima?Si nu asa cum ai facut-o sau i-ai lasat pe cailatzi sa o faca pana acum?

cat despre voi doi..de pasaroi m-am lamurit ca de cand il stiu incearca sa se bage in seama cand cu una cand cu alta.Tu dulcico insuti nick-ul iti denota mult prea marea trebuinta si prea intensa cautare de "ceva".De ce nu va intalniti voi doi,si dupa ce faceti "treaba aia rusinoasa"(AiCuraj dixit) stabiliti care din voi e mai capabil la sex oral..si veniti sa incercati si cu mine?Pana cum nu a reusit nimeni..dar daca ati fi voi primii? :rock:

Succes! :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine Dunedain ti-ai atins scopul... eu mi-am incheiat in seara aia stii tu care.... cearta cu tine.. si stii care au fost motivele mele de atac, la adresa ta. Acum o singura doleanta am, aceasi ca atunci, te rog lasa-ne lumea noastra intacta. Aici putem fi ceea ce vrem, putem fi pasaroi , putem fi cavaleri neinfricati, putem fi cine vrem noi. Asta e avantajul internetului de prin partile astea .... poti sa fi cine vrei tu..... poti sa faci ce afirmatie vrei, fie ea idioata, sau inteligenta. As prefera sa vad opiniile tale personale la un anumit topic, chiar daca poate ele nu vor fi cele reale, in locul atacurilor la prostia crasa sau nu, a unora din utilizatorii acestui forum. Iti cer asta pentru k spre deosebire de ceilalti de pe acest forum am avut onoarea sa discutam si pe PM, si mi-ai lasat o impresie buna ( nu k asta ar conta foarte mult pt tine) si nu as vrea sa mi-o stric. Abia astept... reply-ul tau acid... :rock:

Nu..nu te las Observ si stii de ce? ca pentru o lume asa cum ti-o doresti tu..se lupta ,intrun fel sau altul.Nu doar ti-o construiesti negand realitatea.

Nu-ti pui castile pe urechi atunci cand vecinul da Adrian Minune sau Gutza la maxim

,si playezi mozart sau Metallica,sau Vivaldi sau Beatles sau..ce inseamna muzica pt tine.Nu intorci capul cand 2 tigani il iau pe unul la bataie,sau ii dau branci unei babe spunandu-i "du-te fa la Belu",pentru ca ala nu e frate-le tau sau respectiva nu tzi-e mama sau bunica.Nu te duci ca idiotul la vot alegand acelasi rahat pe care altii au murit ca sa-l schimbe.Nu pupi orice cur de american care te-a lasat 45 de ani sa te bati de unul singur cu un colos de 100 de ori mai mare doar pt ca nu aveai ce sa-i oferi.Nu-ti bati joc de limba ta,daca ai pretentia ca vanzatoarea de paine sa-ti raspunda in maghiara ca nu stie romaneste.O lume asa cum o vrei nu e un drept dobandit prin visare..ci prin a face ceva..chiar si a lua atitudine

sa auzim de bine! :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu..nu te las Observ si stii de ce? ca pentru o lume asa cum ti-o doresti tu..se lupta ,intrun fel sau altul.Nu doar ti-o construiesti negand realitatea.

Nu-ti pui castile pe urechi atunci cand vecinul da Adrian Minune sau Gutza la maxim

,si playezi mozart sau Metallica,sau Vivaldi sau Beatles sau..ce inseamna muzica pt tine.Nu intorci capul cand 2 tigani il iau pe unul la bataie,sau ii dau branci unei babe spunandu-i "du-te fa la Belu",pentru ca ala nu e frate-le tau sau respectiva nu tzi-e mama sau bunica.Nu te duci ca idiotul la vot alegand acelasi rahat pe care altii au murit ca sa-l schimbe.Nu pupi orice cur de american care te-a lasat 45 de ani sa te bati de unul singur cu un colos de 100 de ori mai mare doar pt ca nu aveai ce sa-i oferi.Nu-ti bati joc de limba ta,daca ai pretentia ca vanzatoarea de paine sa-ti raspunda in maghiara ca nu stie romaneste.O lume asa cum o vrei nu e un drept dobandit prin visare..ci prin a face ceva..chiar si a lua atitudine

sa auzim de bine! :unsure:

Ai citit macar cu atentie ce am scris, sau ai avut macar bunavointza sa incerci sa intelegi?

Tot ce ai scris tu mai inainte face parte din lumea reala, pe care nu o neg, si care ma afecteaza zi de zi, in bine sau in rau... asta... e cu totul si cu totul alta parte.... Forumul asta e locul in care evadez pentru cateva minute pe zi.... unde pot sa uit ca vecinul a pus Adrian Minune sau mai stiu eu cine... la maxim... pot sa uit de tiganii care se iau la bataie, pot sa uit de tot.... Nu neg nimic din ce ai spus mai in sus, si iau atitudine de fiecare data cand pot..... dar asta nu inseamna ca nu pot sa am dreptul la o lume total diferita... pe care alaturi de altii care si-o doresc o creem aici..... Aici nu e o lume reala.. e ceea ce vrem noi sa fie.... lumea reala apare din nou dupa ce fac click pe "x" si inchid fereastra cu internet explorer....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amice...esti idiot....si asta incercand sa fiu finutz si sa nu ma cobor la nivelul tau.....imi pare rau ca ti-au dat drumul asa de repede de la spital si ca ai incetat sa iti iei medicamentele.....

Imi pare rau pentru tine...as vrea sa te injur si eu dar nu am pregatirea intelectuala necesara

PS:Cred ca ai fost marcat in tinerete de unele evenimente grave....ai fost abuzat sexual, ai fost respins mereu de fete, chestii din astea? Sa nu iti faci griji, toate astea se pot rezolva prin terapie..

Sa fii sanatos....si sa ai parte numai de ce ai nevoie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×