Sari la conținut
Forum Roportal
madalyna08

Topic de reclamatii - note mici la desene

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

va rog sa vedeti ce e cu numele astea : foto01 , bebeeu , pipi02 , caca03 , 000 ,200_300 , .... nu e corect eu aveam media 9 si ceva la toate desenele si acu mi-a dat cnv de pe numele astea unu la fiecare desen si media mea a coborat la 8,40 ...si nici macar nu au desene ..sunt sigura ca sunt nume facut de cnv pentru a da note proaste..dak nu o sa faceti nimic..nu imi inchipui ce site e asta...nu sunt evaluate corect talentele..nu puteti da ban sau ceva..si sa se stearga toate notele de unu de la cei care nu au desene si dau doar note proaste?...chiar va rog...sper sa cititi mesajul meu... :blink:

Editat de madalyna08

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma adminilor :doh: va rog treceti si pe aici....

Faceti ceva cu astia care au desene din linii numai ca sa dea voturi :|

de exemplu : "ino raluka" mi-a dat 9 la un desen super fain...

"DeNy~SweeT" asta da la toata galeria nota 1

 

si media mea generala acuma esti super mica :| deci FACETI CEVA EU NU MERIT NOTELE ASTEA!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tu trebuie sa desenezi de placere nu pt note...cel putin asa fac eu...nuj ce spui u ...dar mie mi se pare ca 9 este o nota destul de buna...dar mai spui k da cineva 1 la toata galeria...aici trebuie intervenit...sh eu am primit 1 dar am continuat...nu ma intereseaza media...eu desenez de placere...ei bn...sper sa o scoti la capat...bye

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol2: :doh: Totul a inceput cand ea mia dat note mici,apoi eu m-am suparat si i-am spus sa nu mai imi dea,apoi ea mio dat 1 la toata galeria mea + la o prietena(tot 1),pe langa asta a mai si spart parole si spune ca deseneaza mai frumos ca mine (eu sunt C4tR0ck,iar ea ii Madalinutza1997) spunetzi voi...ii adevarat?merit numa 1 si ea deseneaza mai frumos ca mn? :lol2: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×