Sari la conținut
Forum Roportal
black_metal

Metale Extreme

Postări Recomandate

Queen da-mi voie sa-ti zic, de fapt am zis dar vad ca moderatorii au sters mesajul, ca AC/DC la vremea cand au apurut nu a fost comerciala=> muzica buna, dar s-a comercializat in timp, asa ca tot muzica buna a ramas.Si nu orice muzica comerciala e proasta.Dar cele mai multe aparitii sunt dobitocii.

 

Varuna, merci pt aprobare :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Queen da-mi voie sa-ti zic, de fapt am zis dar vad ca moderatorii au sters mesajul, ca AC/DC la vremea cand au apurut nu a fost comerciala=> muzica buna, dar s-a comercializat in timp, asa ca tot muzica buna a ramas.Si nu orice muzica comerciala e proasta.Dar cele mai multe aparitii sunt dobitocii.

 

Varuna, merci pt aprobare :o:

 

 

Scuze de offtopic, dar era o gluma spusa prost! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca daca ai scrie mai cu inteles ne-am da si noi seama despre ce vorbesti.Nu am inteles nimic din tot ce ai zis acolo, le-ai amestecat ca pe roate.Si ce cauta Opeth la progresiv sau unde l-ai pus tu? Stii macar ce gen e?Ui si data viitoare scrie mai frumos!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te mai lua dupa toate siteurile de pe net care dau o clasificare a genurilor ca numa' prostii scriu, mai bine le clasifici tu dupa ce ai ascultat formatia respectiva ca esti mult mai aproape de adevar!

Ce am scris mai sus e o chestie generala :P !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce intrebare, pe mine ma tine orice discutie despre metale extreme ca de-aia am si pus topicu' ca sa discutam, numa' ca opeth nu prea imi plac si nu stiu foarte multe despre ei, dar daca vrei putem vb ca nu ma deranjeaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei bine, niciodata nu mi-au pasionat placut black-ul, death-ul, doom-ul etc.(inca nu inteleg care e diferenta intre ele :D). Eu raman la lucrurile clasice... :yes:

 

subscriu :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×