Sari la conținut
Forum Roportal
cristy_05

dc nu mai este lumea asa de romantica?lumeeee nu va mai place romantismul?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am obs ca lumea nu mai este asa de romantica ca inainte!!!Acum hai sa merem la un restaurant fast-food si atat!!Era mai frumos inainte mergeai la un restaurant muzica buna un vin bun!!!!Atmosfera romantica si declaratii de dragoste!! :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine nu e cu romantismul!!Mie'mi place,sunt foarte romantica,dar..cred ca mai mult baietii sunt cei mai..neromantici,parerea mea nu'mi sariti toti in cap :P ,dar,cine stie din ce motiv,la unii se pierde!!sau la cei care nu iau relatia in serios,sau..pur si simplu asa sunt unele persoamne..mai insensibile la faza asta!si eu cunosc pe cineva care are o relatie de vreo 2 ani,si se inteleg foarte bine,dar el..este mai insensibil si nu este deloc romantic,pt ca asa i este firea,nu toti suntem la fel!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt romantik :P :">..cu cine trebuie si in preajma careaia pot sa fiu!De altfel pot fi si un "pitbull" ....depinde cu cine ...,desi nu imi place violentza si chestiile astea,cel mai bine e sa incerci sa eviti :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai si eu sunt romantica, dar nu foarte....nu mereu..am catepdata momente in care sunt romantica de pana si eu ma sperii....dar park v`am mai zis asta odata :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×