Sari la conținut
Forum Roportal
George_popescu

In Austria cu cainele. Ce parere aveti de hotelurile de caini?

Postări Recomandate

In Kaprun,va recomand sa inchiriati o cabana,prin acord accepta si animalele de companie.Sunt foarte multe cabane frumoase,cu utilitati(internet),zona este superba,iar preturi accesibile(incepand de la 40 euro pe noapte)

 

Personal as alege Innsbruck si recomand hotelul Alpin Park(4 stele).

Iti dau un link(in romana)sa citesti despre hotel si ai acolo o lista cu multe alte hoteluri in zona.

 

http://www.meridian-travel.ro/hotel-alpin-...-innsbruck.html

 

Cat despre zona lacului,nu stiu mai nimic.

Sper sa-ti fie de folos.

 

Mersi mult de sfaturi. Imi place hotelul dar si ideea de cabana suna bine. Ai stat la Alpin?

 

Austria ! Mmmm... foarte misto. Sper sa prindeti vreme buna,cat despre caine eu cred ca il poti lasa si la niste prieteni.

 

Si eu sper:).... problema e ca nu avem cu cine sa il lasam... nici prieteni nici familie care sa poata sa il tina pe Lord asadar solutia tot la un adapost special sau cu noi la vreun hotel care permite si animale trebuie sa fie..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai,cat de greu sa fie sa ai grija de un caine!? Daca nu uiti sa ii dai si lui ceva de mancare si sa-l plimbi din cand in cand...e in regula. Pana si tatal meu poate sa tina un catel si are 75 de ani si o semipareza slaba pe partea stanga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×