Sari la conținut
Forum Roportal
Honey

Cine a zis "te iubesc" prima data?

Evaluează acest topic

Cine a zis "te iubesc" prima data?  

56 membri au votat

  1. 1. "Te Iubesc"

    • Fata
      7
    • Baiatul
      36
    • Amandoi cam in acelasi timp
      8
    • Inca nu a zis nici unul
      5


Postări Recomandate

el a fost primul care a zis "te iubesc". Eram de 3 luni impreuna si ne luam "la revedere" el urmand sa plece pt cateva sapt in alta tara! atunci mi-a spus pt prima data k ma iubeste....si apoi s-a intors si a plecat.....

iar eu i-am spus k il iubesc dupa vreo 2luni dupa ce mi-a zis el.....a fost un simplu te iubesc spus din inima......in acel moment chiar asta am simtit

 

aaaaaaaaaaaam uitat sa scriu ceva! nu conteaza cine spune primul...conteaza sa fie spus din inima.......sa nu fie doar vorbe in vant!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si la mine tot "EL"a spus prima oara,T Iubesc!!pt ca eu cam sceptica in privinta asta!nu stiam ce simt..eram mica..si..prostutza,iar dupa mai mult timp i'am spus si eu..pt ca atunci chiar am simtit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu are importanta cine spune primul...Important este sa crezi asta cand o spui.

In prima mea relatie serioasa (si singura pana acum :P ) el a spus primul...Mie mi-a luat mai mult pana sa il iubesc. Cu cel pe care il iubesc acum...eu am zis prima, fara sa astept sa imi raspunda. Dar a venit si raspunsul :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am spus-o prima,cu mult timp inainte ca el sa se se gandeasca macar la asta.(ma aprind repede ce sa zic..).dar am spus-o in gand asa ca nu cred ca se pune.

de obicei barbatii spun primii sau cel putin cei pe care i-am intalnit eu.. :P"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

el a spus primul si eu i-am spus ca o sa ii spun si eu cand am sa o simt..pentru ca asa cuvinte in vant le pot spune oricui...a venit si raspunsul meu inevitabil dupa ceva timp :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lol...pai prietenu meu e genu de om care spune mai greu ceea ce simte,,,,,,,,,dar si cand simte, arata,,,,,,,,eu is bucuroasa k in sfarsit am reusit sa`l fac sa recunoasca :P k ma iubeste,,,,,,,,dupa 7 luni am reusit sa smulg de la el cuvintele :"te iubesc",,,,,,,,, :P

eu i`am spus lui k il iubesc prima,,,,si in sfarsit mi`a spus si el

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

exact cum a zis si deea_s nu conteaza cine zice primul ca doar nu este o competitie!!!conteaza sa simta acelasi sentiment unul pt celalalt!! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cuvintele sunt mici,insa primul a fost el....si eu dupa el....si sunt fericita cand imi amintesc momentul ala!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×