Sari la conținut
Forum Roportal
Abbie M.

Cusutul pe etamina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai face cineva...? Eu una n-am invatat sa cos un goblen propriu-zis, m-am obisnuit sa cos fara un stil anume. O sa postez mai tarziu niste imagini cu ce am facut; oricum ale mele sunt jalnice pe langa un goblen adevarat. Dar tot e un hobby frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am facut cand eram gravida....am trei goblenuri care le-am inramat si le am in casa. Sunt cu motive florale si de dimensiuni mici. Mai nou am vazut intr-un magazin truse foarte frumoase, cu ace, atze in mii de culori, degrade sau uni, panza pe care sa cosi, fotografia cu cusatura finala, foarte fain.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu am facut cand eram gravida....am trei goblenuri care le-am inramat si le am in casa. Sunt cu motive florale si de dimensiuni mici. Mai nou am vazut intr-un magazin truse foarte frumoase, cu ace, atze in mii de culori, degrade sau uni, panza pe care sa cosi, fotografia cu cusatura finala, foarte fain.

 

Tare... si ale mele sunt de dimensiuni mici. Umblu mereu dupa culori; foarte rar le gasec pe undeva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mama mea coase si pe etemani..si goblen.depinde ce ii trece prin cap.Sincer e nevoie de multa rabdare si atentie pentru a face asa ceva.Eu una nu credca as fi in stare,dar oricum sunt fascinata de ce vad ca iese din mana mamei mele.Are cateva cu Isus,apoi cu lacul lebedelor,si cateva cu motive florale...preferatul meu e lacul lebedelor :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×