Sari la conținut
Forum Roportal
FreakyKitty

Prietenie....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna!Sunt o fata si ma inteleg destul de bine cu un baiat dar inainte cand eram mai mici ne intelegeam si mai bine iar acum imi place de acest baiat si am senzatia ca ne indepartam cu timpul si vreau sa fac ceva sa ne apropiem mai mult :bye: .Nu vreau sa-l pierd de tot, e cel mai bun prieten pentru mine.Nu stiu cum sa ma apropii mai mult de el, eu fiind o fire foarte timida. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma ce vrei? Iti place de el, in sensul ca te-ai indragostit de el, sau il vrei in continuare ca amic? Ca esti foarte neclara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pana la urma ce vrei? Iti place de el, in sensul ca te-ai indragostit de el, sau il vrei in continuare ca amic? Ca esti foarte neclara.

nu...il vreau doar ca un amic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu...il vreau doar ca un amic

Cauta sa aflii ce apreciaza la o persoana si daca ideile voastre coincid in ce priveste prioritatile si valorile atunci nu va indepartati, dar daca aveti opinii diferite indepartarea e inevitabila.

Daca el apreciaza o persoana dedicata profesieie si pentru tine dragostea e importanta, nu aveti elemente care sa va apropie. O sa va indepartati tot mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi care sunt preocuparile lui acum. Sigur ca, odata cu varsta, nu mai aveti nici unul din voi aceleasi preocupari ca in copilarie, e normal ca omul sa creasca si sa se schimbe. Cauta interesele voastre comune. Trebuie sa existe ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Il vrei doar ca amic ? Poate tipu si-a dat seama ca se transforma intr-un prieten platonic asa ca a renuntat sa mai spere la tine.El sigur vroia mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu !

Tu zi de fapt ce vrei ?Il vrei ca si iubit, simti ca ai vrea sa-l saruti sau doar sa petreceti timp impreuna ca si cum ai sta cu o prietena de-a ta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu !

Tu zi de fapt ce vrei ?Il vrei ca si iubit, simti ca ai vrea sa-l saruti sau doar sa petreceti timp impreuna ca si cum ai sta cu o prietena de-a ta ?

pai..da..simt ca-l vreau ca un iubit dar nu cred ca asta va fi posibil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×