Sari la conținut
Forum Roportal
Alexandru82

Relatie cu o asexuala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Te'a mirosit ca esti fraier !

:o:

 

Si io is asexual.

 

Io ce traume am suferit ? Parteneru potrivit e potrivit numa cand stabilesti asta ....

 

Io zic ca aia te joaca pe degete ,vrea sa vada ce faci pana la urma... ***** de femei nebune.

http://www.eva.ro/dragoste/sex/facem-drago...icol-13081.html

eu vb despre frigiditate,nu despre asexualitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu ce faci,bade,pentru ea?

Ai fi in stare sa o lasi sa-ti faca oral,dar tu ce faci pentru ea ca sa nu mai creada ca e asexuala?

Ai fi si tu in stare sa ii faci oral?Poate ca asta ii place ei,poate ca de fapt pana acu a avut parte numai de orgasm clitoridian(cu degetelele ei,sau cu limba altuia)si nu a simtit niciun orgasm vaginal(presupun ca stii diferenta).

Deci,ce faci tu pentru ea,inainte sa pui in balanta ce ar face ea pentru tine?

Poate ca ea ti-a spus ca ii place ca tu sa o lingi,nicidecum ea sa ti-o suga.

Ce te faci aici?

O placi atat de mult incat sa o faci?

Ia sa vad un raspuns,chiar is curioasa!

Ohooo :o: daca e vb de sex oral i'm the happiest man in the world!! :bye: cateodata mai mult imi place sa ofer decat sa primesc...dar nu asta e problema...ea e asexuala cum sunt eu gay...nu cred ca ma pune la incercare...orcum voi afla zilele astea ce este cu ea mai exact,imi place mult de ea dar nu suntem doar de o saptamana si ceva impreuna asa ca nu e chiar de neinlocuit iar legat de sex m-am hotarat sa o las pe ea sa faca primu pas sa vad cat rezista...poate ai trezesc si eu ceva in asexualitatea aia a ei :)iar relatia merge bine deocamdata fara sex,ne plimbam mult,stam prin parcuri stransi in brate,iesim la terase...totul e cool.

 

Te'a mirosit ca esti fraier !

Probabil ca ai dreptate mi-au mai spus si alti ca-s fraier cand ma ia valu cu o fata...cand imi place mult o fata ma pierd si uneori risc sa fiu jucat pe degete usor dar daca ea e o "jucatoare" fi convins ca in secunda urmatoare zboara...acum mai astept sa vad si eu ce se intampla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asadar si prin urmare multe succesuri :bye: daca iti place fata si si lasi pur si simplu relatia sa curga, fara sa fortezi un eveniment, s-ar putea sa ai surprize mai placute decat te asteptai :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca daca o faci sa se simta suficient de bine in compania ta si ii arati ce inseamna sexul [asta daca stii, bineinteles], nu va mai gandi asa.

Daca zici ca iti place asa de mult de ea, de ce nu incerci ?

Frigid-o.

 

 

Sau mai bine zis "frigido".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mersi la toti pentru raspunsuri... azi am avut inca o discutie pe tema asta si mi-a zis sa stau linistit ca totul o sa fie bine ca defapt ea simte nevoia sa faca sex doar ca mai rar dar pot sta linistit ca-i place sexu oral...adica sa inteleg ca o sa ma satisfaca asa cand nu va avea chef...?:good:

Ea se incinge mai greu si orgasm are mai greu...dar dupa ce am citit pe net nu e asexuala sau cum isi zice ea...aia nu au chef deloc de sex...la ea ai mai vine chefu din cand in cand...ori a suferit o trauma,ori ma pune la incercare ori e confuza de viata sexuala.

Orcum va fi eu raman cu ea ca mi tare scumpa apoi ce va fi va fi...doar ca na tensiunea sexuala creste cel putin la mine...;) si nu stiu cat voi rezista...desi ea imi tot repeta sa nu ma speriu ca zice ca bag cate o fata de caine plouat cand imi explica :) cred ca deja ai este mila de mine si cum zicea cineva mai sus...mai bine era muta decat asexuala...dar defapt nici aia nu e,nici muta nu e...

:bye: :o: :lol: :lol:

mai...un singur lucru stiu sigur... fata asta e chiar desteapta... dupa numai o saptamana, in care cred ca nici macar nu ai apucat sa-i pui mana in sutien sa vezi daca il are cu burete sau nu...ea ti-a zis cu cuvintele ei ceva de genu "mai baiete fii atent in ce te bagi...cu mine e mai greu cu sexu normal, pana acum am intalnit numai pulifrici care si-o bagau si dupa 3 du-te vino si-o scuturau...orgasm stiu pot sa am pentru ca ma mai masturbez si io din cand in cand si (cel putin) unu chiar a lins savarina...asta ca sa nu crezi ca sunt vreo mironosita care nu stie ,nu a vazut , nu a pus mana (gura)...si mai e ceva...obismuiesc sa o sug si chiar imi place...bine recunosc ca nu mi se intampla des ca na...sunt ASEXUALA... " :(

 

si tu ai pus botu repede...la figurat...normal :P

si tot la fel de repede o sa pui si la propriu .... (w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
. multe femei ajung mai usor la un orgasm clitoridian decat la unul vaginal. Pt ele sexul vaginal nu este interesant decat in scopul procreerii.

Poftim? Adica, daca nu ai orgasm vaginal, n-are rost sa mai faci sex normal, ca e total neinteresant?

Ma asteptam cel mult de la un barbat, la replica asta, dar de la o femeie, ma lasa perplexa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poftim? Adica, daca nu ai orgasm vaginal, n-are rost sa mai faci sex normal, ca e total neinteresant?

Ma asteptam cel mult de la un barbat, la replica asta, dar de la o femeie, ma lasa perplexa...

nici macar de la un barbat :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×