Sari la conținut
Forum Roportal
sunofjamaica

Partener de vacanta

Postări Recomandate

Salut!

 

In perioada 1 august-8august as dori sa plec in concediu in Muntenegru-Budva. Din pacate chiar nu am cu cine sa merg deoarece toti prietenii mei au planificat concediile in perioade diferite.Din acest motiv ,as vrea sa fac o propunere in acest sens pentru a gasi un partener(a) de vacanta care sa ma insoteasca in concediu.Vreau sa plec cu masina personala iar cheltuielile aferente sa le impartim la 2. Mentionez ca sunt din Bucuresti. Din cate am citit pe alte forumuri, Muntenegru este o tara deosebita ..de aceea am facut si aceasta alegere...ce sa mai zic...pentru Serbia si Muntenegru este obligatoriu pasaportul. Preturile la cazare sunt relativ ieftine, un exemplu in acest sens fiind o vila de 3 stele , aceasta avand pretul de 23 euro/pers /noapte.Astept propuneri,,,

 

Multumesc,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce chestie.

Bravo. Si succes.

 

Bine, poti fi si un ucigas in serie...dar mai stii, poate cineva isi doreste aventuri extreme.

 

Ladies, inghesuiti-va la Hostel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine, poti fi si un ucigas in serie...dar mai stii, poate cineva isi doreste aventuri extreme.

...sau un sinucigas ? :o: :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm mie nu mi-ar fi dat prin minte sa fac asta ....

Dar e cam periculos :o: si pentru tine si pentru persoana respectiva... mai gandeste-te o data daca esti sigur ca vrei sa faci asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu, au contraire, am auzit numai lucruri bune despre Muntenegru. de fapt si planuiesc de ceva timp o vacanta acolo...intreg tarmul estic al Adriaticii e spectatculos. daca te gandesti bine este cel mai apropiat loc de Romania unde poti admira un apus pe mare :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×