Sari la conținut
Forum Roportal
Copzarencu

Ajutati-ne, avem un caz disperat !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma numesc Cobzarencu Georgeta si pe sotul meu Cobzarencu Traian, suntem din Tulcea.

Nu am crezut niciodata ca am sa ajung sa povestesc drama prin care trec dar neavand alta solutie incerc sa fac acest lucru cu speranta ca cei care vor citi aceste randuri ma vor putea ajuta.

Necazul meu a inceput din anul 2000 cand baiatul de 20 de ani mi-a decedat dintr-o eroare medicala diagnosticat de medici cu hepatita b.

De atunci eu si sotul meu am suferit foarte mult .

Anul trecut am fost depistata cu cancer la ovarul stang si endometru.

Anul acesta sotul meu a fost diagnosticat cu cancer la ficat ,hepatita B si ascita.

O interventie chirurgicala nu se mai poate face ci doar citostatice pentru ai prelungi viata.

Doctorul i-a dat sanse de viata doar 6 luni.

Eu am luat legatura cu doamna doctor Mirela Wagner din Los Angeles care i-a precris o reteta cu 5 madicamente pe care trebuie sa o urmeze timp de 6 luni avand sanse foarte mari de vindecare.

Problema este ca acest tratament costa 1600 RON pe luna, intrucat noi traim dintr-un salariu de 640 RON/luna(salariu de vanzator)si din concediul medical al sotului meu , nu avem posibilitatea de a cumpara aceste medicamente.

Suma de care avem nevoie pentru cele sase luni este de 9600 RON .

Va rugam din tot sufletul sa ne ajutati cu cat puteti pentru a salva viata sotului meu

Adresa COBZARENCU GEORGETA

STR PLEVNEI NR 45 ,BLD7, SC A, AP 14

LOC TULCEA

NR TELEFON 0752699279

NR FIX 0240/533168

Titular cont: Cobzarencu Gabriel

NR CONT LEI RO91 RNCB 0258 1019 3628 0001

CONT VALUTA SWIFT:RNCB RO BU

In speranta ca ne veti putea ajuta va multumim din toata inima si dumnezeu sa va dea sanatate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sa intamplat , stiu ca e un formular prin care se poate lua bani prin casa de asigurari ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am luat legatura cu doamna doctor Mirela Wagner din Los Angeles care i-a precris o reteta cu 5 madicamente pe care trebuie sa o urmeze timp de 6 luni avand sanse foarte mari de vindecare.

 

 

 

Cum ai luat legatura cu doctor din California??? si ti-a dat 5 retete sau ce, ca nu prea inteleg.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×