Sari la conținut
Forum Roportal
Andrey_16

Caut joc

Postări Recomandate

Caut si eu un joc....il vreau urgent...nu stiu cum se numeste asta e problema

e un joc de logica ceva mai vechi... incerc sa va explic despre ce e vorba sa va dau un exemplu

in "Tom si Jerry" era ceva asemanator...o bila lovea o foarfeca iar aceasta taia o sfoara de care era prinsa o galeata, la randul ei galeata lovea o lanterna.....etc

:lol: sper ca ati inteles despre ce e vorba......pls help

 

 

Sarbatori fericite!Mult noroc! :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda....ori nu stie nimeni...ori nu vrea nimeni sa ma ajute

 

pai cred ca stiu io

jocul se numea Professor Tim's Amazing Machines sau ceva de genu' asta. lasa si tu mailu' si mai caut io.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei bine...atunci caut si eu niste jocuri:P..... daca tot suntem aici.. si ma intereseaza tipurile alea de jocuri gen UFO dar ceva mai elaborat..dar tot asha sa fie cu research-uri... dau un suc la cel care gaseste ceva misto :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai cred ca stiu io

jocul se numea Professor Tim's Amazing Machines sau ceva de genu' asta. lasa si tu mailu' si mai caut io.

 

 

mersi!mailul meu este ramonik_a@yahoo.com...sar`na :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bre, acum caut si io un jok fffffff vechi

cu scuzele de rigoare datorate lu' tanti ramonik_a pt. k nu i-am gasit jocul (desi am incercat, dar.........aia e, life sucks)

de ceva timp caut si eu un joc vechi de dos: lotus

va rog dati-mi un link daca gasitzi, dar ash dori ceva full (e destul de mic si cred ca nici nu se mai gaseste ca shareware sau demo)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu scuzele de rigoare datorate lu' tanti ramonik_a pt. k nu i-am gasit jocul (desi am incercat, dar.........aia e, life sucks)

 

 

Nu e nici o problema...eu iti multumesc din suflet ca m-ai ajutat!!! :doh: :tongue:

Bye

 

PS:Am gasit ceva pe dc++... Lotus dar sunt mai multe chestii..nu stiu pe care s`o dld

Editat de ramonik_a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×