Sari la conținut
Forum Roportal
singura

L-am prins..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

le-am spus si parintilor lui. amandoua familiile sunt date peste cap.scandal mare la noi de 2 zile. :(

el se da de ceasul mortii ca nu m-a inselat,ca era o fata din 'echipa' lui de lineage pe care o banuie ca e baiat.a pus-o pe fata sa vorbeasca cu mine,nu mai pot sa intru pe msn ca da buzna pe mine toate fetele si toti baietii din lista lui incercand sa ma convinga ca era vb de lineage. soacra-mea,socru-miu,cumnatul ma suna de 2 zile.cumnata-miu a injurat-o pe faa aia pe net si a dat-o afara din 'echipa'. :) fata vine si plange la mine ca ea nu a facut nimic.sotul meu se da in ceasul mortii,a inceput disperat sa caute de munca.azi m-a scos in oras si a cumparat filme sa ne uitam la vcd.a sters toate fetele din msn si nu mai joaca lineage. :cheer:

dar eu zic nu si nu :cheer:

Editat de singura

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
le-am spus si parintilor lui. amandoua familiile sunt date peste cap.scandal mare la noi de 2 zile. :(

el se da de ceasul mortii ca nu m-a inselat,ca era o fata din 'echipa' lui de lineage pe care o banuie ca e baiat.a pus-o pe fata sa vorbeasca cu mine,nu mai pot sa intru pe msn ca da buzna pe mine toate fetele si toti baietii din lista lui incercand sa ma convinga ca era vb de lineage. soacra-mea,socru-miu,cumnatul ma suna de 2 zile.cumnata-miu a injurat-o pe faa aia pe net si a dat-o afara din 'echipa'. :) fata vine si plange la mine ca ea nu a facut nimic.sotul meu se da in ceasul mortii,a inceput disperat sa caute de munca.azi m-a scos in oras si a cumparat filme sa ne uitam la vcd.a sters toate fetele din msn si nu mai joaca lineage. :cheer:

dar eu zic nu si nu :cheer:

:beee:

 

 

si tu ce cauti aici? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:beee:

 

 

si tu ce cauti aici? :cheer:

 

pai am zis sa intru un pic pe net si vad ca iar m-au asaltat fetele astea pe net sa ma intrebe daca ne-am impacat :(

el face baie acum si zice sa ne uitam la filme dupa :)

aseara voia si sex!! :cheer: :cheer:

ce tupeu..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

eu cred ca toata povestea asta e o facatura :cheer: te distrezi fain? :cheer:

 

ps: nu mai da din casa totul :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:)

 

eu cred ca toata povestea asta e o facatura :cheer: te distrezi fain? :cheer:

 

ps: nu mai da din casa totul :(

nu ma distrez. ce e culmea e ca nu am nervi.

ieri cand am dechis topicul tremuram de nervi.acum nu stiu ce am..parca nici nu mai imi pasa de el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ma distrez. ce e culmea e ca nu am nervi.

ieri cand am dechis topicul tremuram de nervi.acum nu stiu ce am..parca nici nu mai imi pasa de el

fugi la vizionat filme :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar eu zic nu si nu
Esti dusa. Le-ai zis parintilor????? Ce amestec au parintii in casa si familia ta?? Cumnatul??? :P
aseara voia si sex!! :fingers: :tease:

ce tupeu..

esti dusa
parca nici nu mai imi pasa de el
esti dusa
mai stau putin
esti dusa!!!

Si mai ales, te doare in bocanc de casnicia ta.

Omul nu a omorat pe nimeni. Incearca sa isi repare greseala. Si tu ce faci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
l-am adaugat si eu pe fostul meu prieten (nu ma lasa sa mai vb cu el) si am vb ,amical. acum s-a dus la mama sa ma 'parasca' pentru ca vorbesc cu baieti pe net..

 

Ce ipocrit. :fingers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×