Sari la conținut
Forum Roportal
rrodia

Alexander Rybak. Il stiti?

Postări Recomandate

@K0ntr0VerSy Ai ascultat macar doua piese de pe albumul lui? Viora nu este un instrument la care inveti sa canti, trebuie sa te nasti cu talentul asta. Daca nu, iese o scartiala..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cam cat de talentat este baiatul asta daca nu a avut incotro, iar parintii 'au dorit sa devina un talent'?

Talentul il ai, nu ti se inoculeaza. Si nici nu se forteaza.

 

Baietasul asta mi se pare mai talentat decat Costin Marculescu.

Asta pot sa admit.

 

Dar cred ca exista cofetari mult mai talentati in ce priveste muzica decat astfel de 'genii muzicale'.

Numai ca pe aia i-au fortat parintii (sau imprejurarile) sa stea cu nasul in frisca.

:( perfect deacord aici,nu e un geniu al muzicii,la fel cum nu e nici bilan,sa nu uitam totusi ca eurovisionul e un joc politic,unde nu castiga cel mai talentat ci.............

plus la asta nu e gay baiatul si a negat singur asta in public,la un post tv rusesc,mai precis la Pervii kanal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu poti sa-l compari pe Rybak cu Dima Bilan. Eventual cu Edvin Marton, violonistul care l-a acompaniat pe Bilan la piesa Believe. Si defapt Rusia a castigat Eurovisionul pentru ca l-a avut pe Plushenko pe scena.. Poate la anul il trimitem si noi pe Mutu... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu poti sa-l compari pe Rybak cu Dima Bilan. Eventual cu Edvin Marton, violonistul care l-a acompaniat pe Bilan la piesa Believe. Si defapt Rusia a castigat Eurovisionul pentru ca l-a avut pe Plushenko pe scena.. Poate la anul il trimitem si noi pe Mutu... :(

l-am comparat cu bilan din postura de castigator al eurovisionului,da,daca-l trimiteti voi pe Mutu 100% castiga romania :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pff, nu`mi place. Il admir ca stie sa cante la vioara, foarte frumos din partea lui, dar nu m`a impresionat cu nimic altceva la eurovisionmyass.

Doamne, si daca ar fi gay what? :jester:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×