Sari la conținut
Forum Roportal
cristy_05

De ce femeile inseala baietii care merita intradevar iubiti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu cred ca meritam sa fiu parasit cand totul era frumos in aceea relatie!!Dar se stie cand totul este prea frumos trebuie sa se intample ceva!! :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca meritam sa fiu parasit cand totul era frumos in aceea relatie!!Dar se stie cand totul este prea frumos trebuie sa se intample ceva!! :evil:

 

Nu e o regula...ca atunci cand totul e frumos trebuie sa se intample ceva sa strice farmecul...

Spune-mi, te rog, cati ani ai? Pt ca astfel de relatii se vad intr-un fel la 15 ani si altfel la 25...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa iti zic sincer, in momentul cand te porti mult prea frumos cu o fata devii fraier si se plictyiseste..incearca sa mai ai si momente de barbat intr-o relatie...fa ca ea dar fa si ca tine....nu uita asta......uneori trebuie sa o privezi de unele chestii ca sa o pastrezi langa tine...Stii vorba aia: "i se uraste de prea mult bine!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta vroiam sa zic si eu : de plictiseala ... oricum, sufletul unei femei e de neinteles uneori pt barbat asa ca nu incerca sa gasesti logica lucrurilor si ocupate de altceva. poti sa te bucuri de ce a fost sau sa pierzi vremea gandindu-te ca a fost si se putea mai mult ! nu blama pe cineva !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca meritam sa fiu parasit cand totul era frumos in aceea relatie!!Dar se stie cand totul este prea frumos trebuie sa se intample ceva!! :evil:

Am 16 ani!!Ti-am zis cand devenea rel frumoasa a aparut alt baiat! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 16 ani!!

 

Cu asta ai spus totul. O sa mai cresti si o sa iti treaca ideile astea copilaresti . Daca pentru ea a aparut alt baiat o sa apara si pentru tine alta fata. Nu mai sta sa bocesti pentru ca nu are rost - mergi mai departe !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 16 ani!!Ti-am zis cand devenea rel frumoasa a aparut alt baiat! :D

Stii cataline vb aia usor de zis greu de facut!!!Cam asa este si la mine acum!!Stiu ca o sa o uit dar acum as da orice sa inteleg dc ma inselat cand eu sunt un baiat super si mi-a zis chestia asta dar ea tot ma inselat!!Dar si ca noi barbatii si femeile cauta varietate!! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca meritam sa fiu parasit cand totul era frumos in aceea relatie!!Dar se stie cand totul este prea frumos trebuie sa se intample ceva!! :D

 

 

capul sus ca toate trec.nu mai iti plage atata de mila..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
capul sus ca toate trec.nu mai iti plage atata de mila..
Korek`!!! se zice "plange"...culva mica!!!

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca meritam sa fiu parasit cand totul era frumos in aceea relatie!!Dar se stie cand totul este prea frumos trebuie sa se intample ceva!! :D

 

Asa e in viata.Vei pati lucruri nu tocmai placute indiferent daca meriti sau nu.Nu toti tin seama de asta...si tu la randul tau vei face pe cineva sa sufere inevitabil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×