Sari la conținut
Forum Roportal
oliver

Legea Dreptului la Dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stupid ai dreptate, partea proasta este ca in general barbatii nu se supara nici cand sunt jucati pe degete... numai FEMEIE sa fie acolo !! :friends:

cei care se respecta ti-ar da o palma la faza asta..cu juma de manusa in vant :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cei care se respecta ti-ar da o palma la faza asta..cu juma de manusa in vant :yes:

Aia mint de ingheata apele !! nu ii suna nici o femeie si povestesc si ei in stanga si dreapta, stramband din nas... ca aia e asa, ailalta pe dincolo...

Suna si tu pe unul de test si cheama-l pe la tine sau in oras (unul cat mai pretentios, ca sa nu fie dubii :friends: numai sa nu fie genu' care ii pune maica-sa mancare in farfurie si il sterge cu servetelul la gura dupa ce a mancat) si dupa aia mai vorbim... :D

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cei care se respecta ti-ar da o palma la faza asta..cu juma de manusa in vant :yes:

 

Are dreptate; uite ca e totusi barbat. Mi-a mai spus un intelept odata ca "toate femeile sunt la fel la orizontala", si ca "unde vede unu' o gaura"... (scuza-mi vulgaritatea). Asa isi permit sa comenteze si sa critice daca "strugurii sunt acri", dar daca le dai posibilitatea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai. Tot o vorba inteleapta zice asa : un barbat cu adevart inteligent e preocupat si de altceva in afara de sex.

Scuzati-ma..eu vorbeam de barbatii care se respecta. Barbatii 'nu este' animal in calduri. Poate mai mult. Ajunge doar sa vrea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai. Tot o vorba inteleapta zice asa : un barbat cu adevart inteligent e preocupat si de altceva in afara de sex.

Este adevarat, dar asta nu exclude sexul !! ca pe nisa asta de misleading intra "fitzosii" in fatza...

 

Scuzati-ma..eu vorbeam de barbatii care se respecta. Barbatii 'nu este' animal in calduri. Poate mai mult.

Se respecta, se respecta... dupa ce se insoara ! :yes:

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai. Tot o vorba inteleapta zice asa : un barbat cu adevart inteligent e preocupat si de altceva in afara de sex.

Scuzati-ma..eu vorbeam de barbatii care se respecta. Barbatii 'nu este' animal in calduri. Poate mai mult. Ajunge doar sa vrea.

 

Deci e vorba de toti barbatii, de la cei cu inteligenta sub nivelul marii pana la cei care te uimesc cu intelectul. Al meu cel putin e prea inteligent pentru binele lui; cu toate astea a recunoscut ca atunci cand vine vorba de femei, toti barbatii gandesc cu ce au in pantaloni. Si nu e singurul barbat extrem de inteligent care mi-a spus asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci e vorba de toti barbatii, de la cei cu inteligenta sub nivelul marii pana la cei care te uimesc cu intelectul. Al meu cel putin e prea inteligent pentru binele lui; cu toate astea a recunoscut ca atunci cand vine vorba de femei, toti barbatii gandesc cu ce au in pantaloni. Si nu e singurul barbat extrem de inteligent care mi-a spus asta.

as rectifica...atunci cand vine vorba de femeile care ii atrag!

 

Este adevarat, dar asta nu exclude sexul !! ca pe nisa asta de misleading intra "fitzosii" in fatza...

exclude sexu cu fieste cine. si tot e ceva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Corect.

Pai si la asta ma refeream (bine, acum mobilizandu-ne strict pe domeniul 'sex') cand bateam apropou' de barbatul care se respecta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai si la asta ma refeream (bine, acum mobilizandu-ne strict pe domeniul 'sex') cand bateam apropou' de barbatul care se respecta.

Ai dreptate, dar sa mergem mai departe cu rationamentul. Pai eu as vrea sa MA RESPECT in cel mai sublim mod cu putinta, dar daca nu e posibil (mi se da cu flit) ce fac ?? alerg prin oras cu durerea de cap pana gasesc o pastila de Nurofen cu ambalaj auriu ?? (ca Oliver, care zice ca nu serveste argintiu, el vrea numai d-aia... si face greva foamei in fata Farmaciei X)

Si sper sa nu iti las impresia ca sunt de acord cu cei care isi iau preventiv, cata o aspirina de-aia de 2 lei o data la 2 zile !! :yes:

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×