Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

primul iubit  

69 membri au votat

  1. 1. La ce varsta?

    • 11-13 ani
      7
    • 14-16 ani
      22
    • 17- 20 ani
      35
    • mult mai tarziu
      5


Postări Recomandate

Voi la ce varsta ati avut pentru prima data un prieten? sau la ce varsta ati iubit pentru prima data?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Prieten" am avut intre 12 ani jumate si 13 :unsure: prostii... ne pupam pe obraz .... iubire? hmm prefer sa ma abtin ... nu stiu ce inseamna cu adevarat si nu vreau sa dau gresi :scare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca la 17-18 ani...mi-as da 20 de ani din viata sa mai intorc vremurile alea si nu as mai face aceleasi greseli. Mi-as urma vocea inimii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Voi la ce varsta ati avut pentru prima data un prieten? sau la ce varsta ati iubit pentru prima data?

primul prieten a fost la 13 ani, era coleg de scoala si stateam in pauze de vorba si ne tineam de mana, dar prima iubire, si ultima(sau cel putin asta este planul :roll: ), a fost la liceu.....si o tin tot asa din clasa a 9-a (15 ani) pana acum la 21.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici una din optiuni...ca eu primul meu prieten oficial a fost la gradi :roll:

m-am dus la unu si i-am zis ca vreau sa fie prietenu meu...si l-am pupat pe obraz.....

Acu serios vb prima iubire...hmm cred ca la 17 ani a fost....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prima iubire... 15 ani ... ce mai iubire.. doi idealisti :roll:

Editat de Lady Kapa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prima iubire... 15 ani ... ce mai iubire.. doi idealisti :roll:

 

daca la mine te referi.... nu pot sa zic ca a fost iubire din primul moment...dar ceva a fost, oricum eram prea mici amandoi ca sa stim ce e aia. dar a fost ceva frumos care a crescut intr-o mare dragoste....

ai dreptate la 15 ani nu era iubire, era o joaca de copii, iubirea a venit dupa, dar nu as putea sa zic momentul exact...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca la mine te referi.... nu pot sa zic ca a fost iubire din primul moment...dar ceva a fost, oricum eram prea mici amandoi ca sa stim ce e aia. dar a fost ceva frumos care a crescut intr-o mare dragoste....

ai dreptate la 15 ani nu era iubire, era o joaca de copii, iubirea a venit dupa, dar nu as putea sa zic momentul exact...

 

nu la tine ma refer.. de unde-as sti ce e la tine :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Voi la ce varsta ati avut pentru prima data un prieten? sau la ce varsta ati iubit pentru prima data?

Prima, pe la gradinita.

Dar, una asa, oficiala, prin clasa a -III-a. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pffff...e greu sa iti spun...nici eu nu stiu...cand ma gandesc la vremurile ce au trecut parca zic ca am iubit mai multe persoane...dar cred ca prima mea iubire cu adevarat este cea de acum...baiatul cu ,care mi-am inceput viata sexuala...pare stupid dar cateodata am impresia ca am mai iubit vreo 2 persoane 8)

 

oricum cred ca pe la vreo 11 ani am avut primul prieten

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×