Sari la conținut
Forum Roportal
superstea cristina

vis ciudat

Postări Recomandate

tra, nu ai de ce-ti cere iertare. doar ne stim de o eternitate, putem trece peste politeturi. :o:

Si eu am avut un vis frumos noaptea trecuta. Visam ca eram deasupra unei paduri , zburam si priveam printre copacii de un frumos verde(am avut un vis color), la un grup de oameni care sarbatoreau ceva in acea padure. Aveam cu mine un asa zis gid care ma invata cum sa zbor. Am facut eu cateva artificii printre copaci si cer, gidat indeaproape de acel personaj benefic. La un moment dat, nefiind atent si sigur pe zborul meu, am cazut exact in mijlocul acelei adunari. Toti se uitau la mine ca si cum as fi cazut din cer. :doh:

 

Si multe alte vise....

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu de sus ai cazut? :o: Sau ai cazut de jos? :doh:

 

Hai mah ca vroiam sa fiu si eu glumet. Iar nu mi-a iesit...parca era chestia aia cu "a picat din cer". In fine.... posibil ca odata am cazut si de jos.... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tra, nu ai de ce-ti cere iertare. doar ne stim de o eternitate, putem trece peste politeturi. :D

 

Ba da, ba da. :o: M-am recitit şi mi-a sunat şi mie aiurea adunătura aia de litere din primul mesaj pe care ţi l-am adresat. L-am construit chiar h

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: uneori ma intreb ce puii mei ne-am face fara Raul?

 

 

Hai copii, spuneti-va visele ca sunt extrem de importante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde si de viziunea pe care ai despre interpretarea viselor. Ar putea fi interpretat visul prin teoria arhetipurilor lui Jung...

In lumea de azi, legatura cu spiritualitatea se face mai ales prin vise.

Femeia aceea cred ca e o parte din tine. Mai ales ca o cheama tot ca pe tine aici...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- eu sunt cristina. eu nu intelegeam si i-am zis: nu, eu sunt cristina. ea mi-a replicat: nu, tu esti KUMA. acesta este numele tau universal, asa cum al meu este cristina. :|:|:| eu cred ca ma uitam foarte nedumerita si mi-a explicat ca numele meu pe pamant este cristina, dar adevaratul meu nume este kuma, ca uneori venim pe pamant...

 

E un mesaj din viitor. It's happening! :flowers: :tease:

 

 

12Monkeys_.jpg

06302006191719kuma.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa va povestesc si eu vis, care se si repeta la o perioada de citeva luni, 1 an

este noapte, intuneric, eu sunt undeva la inaltime, dealuri mai inalte sau munti mai mititei

cerul incepe sa fie brazdat ori de bucati de meteoriti in flacari, cu dimensiuni intre 30-50 cm,la nivelul ochilor, asa le percep, sus probabil pe unde sunt, sunt mult mai mari si incep sa cada in jurul meu, sunt din ce in ce mai multe, cerul se lumineaza, sunt ca niste flacari, pare un fel de "apocalipsa", dar eu scap doar cu o sperietura zdravana

in alt vis exact in aceleasi conditii, nu sunt meteoriti sunt nave extraterestre

mi s-a repetat de cel putin 10 ori, eu m-am obisnuit cu el deja, dar voi ce spuneti?

poate insemna ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate insemna ceva?

 

In mod sigur inseamna ceva. :tease: O sa vedem daca are legatura cu 2012. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, s-ar putea

eu ma gindisem, tine de ceva ani, ca ar fi ceva din trecutul meu, dintr-o alta viata, in care pamintul, sau poate alta planeta pe care traiam, a fost distrusa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×